Новини за 20 вересня 2010р.

20 вересня 2010 року

&nbsp      20 вересня в Центрі перепідготовки та підвищення кваліфікації кадрів розпочали навчання дві групи слухачів: новопризначені спеціалісти райдержадміністрацій, управлінь та відділів облдержадміністрації та головні бухгалтери міських та селищних рад. Вони будуть виконувати навчальний план другої сесії професійної програми підвищення кваліфікації за напрямом 1501 «Державне управління».
      Новопризначені спеціалісти будуть знайомитися з основними завданнями та організацією роботи в органах державної влади та місцевого самоврядування, механізмами вдосконалення системи організації та здійснення контролю в органах влади, шляхами запровадження ґендерних підходів в діяльності органів державної влади та місцевого самоврядування, основними напрямами державної інформаційної політики та ін.
      Бухгалтери міських та селищних вивчатимуть сучасні комп’ютерні технології у діяльності органів місцевого самоврядування, порядок подання звітності до органів Пенсійного фонду, фінанси органів державної влади та місцевого самоврядування в 2011 році, усне ділове мовлення, управління конфліктами в колективі, тощо.
      Навчання триватиме тиждень, протягом якого у кожної групи відбудеться виїзне практичне заняття, захист випускної роботи та кожен слухач складе підсумкове комп’ютерне тестування.
      В перший день навчання перед слухачами виступив представник Українського інституту національної пам’яті у Чернігівській області Сергій Бутко з лекцією на тему «Партизанський рух в Україні в 1941-1944 роках (на виконання Розпорядження Кабінету Міністрів України «Про заходи з відзначення у 2010 році Дня партизанської слави» від 11 серпня 2010 р. №1615-р)». «Під час боротьби з гітлерівськими окупантами в 1941-1944 рр. загинуло близько 50 тис. радянських партизан» – так він окреслив їх внесок кров’ю у спільну перемогу над одним з найстрашніших тоталітарних й расистських режимів. С. Бутко висвітлив питання місця і ролі партизанського руху в України у війні, історії його становлення та діяльності в 1941-1944 рр. Окупанти були не здатні його ліквідувати і мстилися мирному населенню. Одною з найбільших трагедій в другій світовій війні стала каральна операція нацистів – знищення мешканців міста Корюківки на Чернігівщині, де 1-3 березня 1943 р. розстріляно і спалено близько 7 тис осіб. Він наголосив на важливості збереження пам’яті про всіх захисників Вітчизни і жертв війни.

      Час оприлюднення: 20 вересня 2010 року.
      Виконавець: Коваленко Н.В.
      конт. тел.: (8-0462) 676 052