Новини за 9 грудня 2010р.

9 грудня 2010 року

З державним управлінняму спільному європейському просторі

     ознайомилися голови територіальних громад Борзнянського району під час однойменного семінару, організованого Чернігівським центром перепідготовки та підвищення кваліфікації кадрів в рамках Державного контракту на підвищення кваліфікації державних службовців І-ІV категорій посад у сфері європейської інтеграції зі Школою вищого корпусу Головного управління державної служби України.
     Під час навчання учасники семінару мали змогу ознайомитися з основними аспектами функціонування Європейського Союзу, його політиками у різних сферах сучасного життя, звернути увагу на європейські принципи належного врядування.
     Голів територіальних громад Борзнянщини особливо цікавили практичні питання, пов’язані з діяльністю Європейського Союзу, такі як розвиток сільського господарства, можливості залучення додаткових ресурсів, роль місцевого самоврядування та його функції в європейських державах.
     Проводили семінар заступник начальника юридичного відділу аппарату облдержадміністрації Наталія Мужикова та учений секретар Чернігівського центру перепідготовки та підвищення кваліфікації Людмила Чабак.

     Час оприлюднення: 09 грудня 2010 року.
     Виконавець: Чабак Л.А.
     конт. тел.: (8-0462) 676 052