Новини за 16 грудня 2010р.

16 грудня 2010 року

     В Центрі перепідготовки та підвищення кваліфікації кадрів триває навчання за програмою міжнародного семінару «Стратегічне планування як інструмент місцевого розвитку (відродження і модернізація міського середовища: досвід Ізраїлю)» для керівників територіальних громад, фахівців управлінь економіки райдержадміністрацій, громадських експертів.
     16 грудня в рамках навчання слухачі відвідали місто Славутич. Виїзне заняття розпочалося з виступу славутицького міського голови Володимира Удовиченка. Він поділився своїми поглядами на адміністративний менеджмент, розповів про інноваційні технології, що успішно запроваджуються в Славутичі, про перспективи розвитку міста.
     «Міська інфраструктура підтримки підприємництва» – лекцію на таку тему прочитала слухачам директор КП «Агентство з розвитку бізнесу» Лариса Нікітенко. Тема викликала жваве обговорення та цікавість слухачів.
      Також група змогла ознайомитись з роботою загальноміського бібліотечно-інформаційного центру, де про впровадження новітніх інформаційних технологій у місті Славутичі розповів виконавчий директор соціального підприємства «Інфоклас» Олександр Удовиченко.

     Час оприлюднення: 16 грудня 2010 року.
     Виконавець: Фесенко М.В.
     конт. тел.: (0462) 676 052