Новини за 17 грудня 2010р.

17 грудня 2010 року

«Ми приїхали як консультанти, а поїдемо як колеги»,

     – зазначив консультант з розвитку громади Центру досліджень регіонального розвитку ім. Вейтса Йоел Сігел, що в Ізраїлі, під час зустрічі з заступником голови обласної державної адміністрації Віктором Тканком.
     Зустріч консультантів, що протягом п’яти днів в Центрі перепідготовки та підвищення кваліфікації кадрів проводили міжнародний семінар «Стратегічне планування як інструмент місцевого розвитку (відродження і модернізація міського середовища: досвід Ізраїлю)», з заступником голови обласної державної адміністрації відбулася 17 грудня.
     Учасники обмінялися думками щодо проведеного навчання, зокрема обговорили готовність аудиторії сприймати новий матеріал та втілювати прогресивні ідеї в життя, спроможність вдало реалізувати закордонний досвід на теренах нашої держави. За спостереженнями експертів «аудиторія, що була присутня на семінарі, була готова до сприйняття нових ідей, але багато що було вже відоме та мало свої паростки на українському ґрунті».
     Під час зустрічі були обговорені питання подальшої співпраці, можливість проведення інших семінарів та навчань як в Україні так і за кордоном. «Питання навчання, професіоналізму, мотивації повинно бути ключовим, – зазначив Віктор Тканко, – багато в чому ми можемо повчитись у вас, а наш досвід може бути цікавим для вас».
     «Велика кількість можливостей для розвитку є саме в продовженні співпраці», – зауважив директор навчальних програм Центру досліджень регіонального розвитку ім. Вейтса Йоссі Оффер.

     Час оприлюднення: 17 грудня 2010 року.
     Виконавець: Фесенко М.В.
     конт. тел.: 0462 676 052