Новини за 3 лютого 2011р.

3 лютого 2011 року
ЗУСТРІЧ З АВТОРАМИ СЕРІЇ КНИГ«ЄВРОПЕЙСЬКЕ МІСТО»

     3 лютого в Чернігівському центрі перепідготовки та підвищення кваліфікації кадрів відбулась установча зустріч зі студентами випускних курсів ВНЗ м. Чернігова, які навчатимуться в Центрі перепідготовки та підвищення кваліфікації кадрів за програмою семінару «Державна служба та служба в органах місцевого самоврядування в Україні: правовий статус, стиль і методи роботи» з 28 березня по 7 квітня 2011 р.
     «Участь у цій програмі – це можливість зрозуміти талановитій і перспективній молоді, якою справою займатися і отримати шанс потрапити до кадрового резерву, підвищити свою конкурентоспроможність на ринку праці, здобути престижну посаду» – зазначив на відкритті заходу директор Центру, кандидат історичних наук Володимир Бойко.
     Начальник управління внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю облдержадміністрації Андрій Курданов наголосив на важливості набуття професійного досвіду, щоб у майбутньому претендувати на власне місце у суспільстві. За його словами, служба в органах місцевої і виконавчої влади – це можливість привнести нововведення в систему державного будівництва.
     Про модернізацію державної служби і державного управління, посилення якості і доступності державних послуг розповіла Ірина Галайко, заступник начальника управління державної служби Головдержслужби України в області, висвітлюючи головні перспективи державної служби на сьогоднішній день.
     За традицією, перед студентами виступили випускники семінарів минулих років, які на сьогоднішній день працюють в органах виконавчої влади і місцевого самоврядування. Вони поділились своїми враженнями від навчання та роботи на посадах і розповіли про свої функціональні обов’язки.
     Наприкінці настановчої зустрічі студенти мали можливість пройти тестування на предмет знання Конституції України та Закону України «Про державну службу», за результатами якого буде сформована група, що розпочне навчання в кінці березня.


     Час оприлюднення: 3 лютого 2011 року
     Виконавець: Ребенок А.М.
     конт. тел.: (0462) 676 052