Новини за 4 лютого 2011р.

04 лютого 2011 р.


      Про додержання державних гарантій та про соціальні стандарти у сфері праці, про умови праці працівників апарату органів виконавчої влади говорили посадові особи місцевого самоврядування Куликівського району на виїздному семінарі-тренінгу під назвою «Регулювання відносин між роботодавцями та найманими працівниками в межах КЗпП України. Оплата праці в органах місцевої влади», який розпочав свою роботу 3 лютого 2011 року в Куликівській районній державній адміністрації.
      Спілкування відбулося в рамках виїзного семінару-тренінгу.
      Про трудовий договір, порядок його укладення та розірвання, колективний договір, ведення трудових книжок, оплату праці на основі єдиної тарифної сітки розповіла слухачам начальник відділу оплати трудових відносин та експертизи умов праці Головного управління праці і соціального захисту населення облдержадміністрації Галина Кривошеєва.
      В рамках семінару відбулося обговорення Закону України «Про заходи щодо законодавчого забезпечення реформування Пенсійної системи» з начальником управління Пенсійного фонду України в Куликівському районі Марією Попович.
      У відкритті навчання взяла участь заступник голови Куликівської районної ради Валентина Мельник, яка наголосила на важливості та постійній актуальності теми навчання.

      Час оприлюднення: 4 лютого 2011 року.
      Виконавець: Сірик Андрій Сергійович
      конт. тел.: (0462) 676 052