Новини за 11 лютого 2011р.

11 лютого 2011 р.

      11 лютого в приміщенні Чернігівського центру перепідготовки та підвищення кваліфікації кадрів відбулось закриття курсу «Англійська мова» для військовослужбовців, що звільнені або плануються на звільнення зі Збройних сил України у зв’язку з їх реформуванням.
      В день закриття дванадцяти слухачам, що успішно завершили ці курси, вручив сертифікати Крістофер Штаудт, менеджер «Програми НАТО-Україна з перепідготовки військовослужбовців». Він зазначив, що такі курси повинні мати продовження, оскільки набуті тут знання підвищують конкурентоздатність на ринку праці, а також створюють сприятливі умови для працевлаштування в іноземних компаніях на керівних посадах.
      «Ви показали дуже хороші результати на підсумковому тестуванні, отримали сертифікати і, я думаю, це допоможе вам адаптуваватися в цивільному житті і знайти достойну роботу», – підсумував Крістофер Штаудт.
      Навчання проводилося в рамках програми мовної підготовки військових, воно запроваджується спільно з Міністерством оборони України і є частиною співробітництва між Україною та НАТО у сфері перепідготовки та адаптації до цивільного життя військовослужбовців.
      Проводила навчання одна із провідних мовних інституцій – Британська Рада, воно тривало чотири місяці і фінансувалося НАТО.

     Час оприлюднення: 11 лютого 2011 року
     Виконавець: Ребенок А.М.
     конт. тел.: (0462) 676 052