Новини за 31 березня 2011р.

31 березня 2011 року


      Сьогодні в Центрі підвищення кваліфікації кадрів розпочалося навчання за програмою дводенного тематичного семінару «Дисципліна та контроль у сфері діяльності органів виконавчої влади». Навчаються на даному семінарі працівники управлінь та відділів облдержадміністрації, апаратів рейдержадміністрацій на яких покладено обов’язки за здійснення контролю.
      Робота групи розпочалася з лекції «Зміцнення виконавської дисципліни в органах виконавчої влади. Моніторинг стану виконання актів і доручень Президента України, Кабінету Міністрів України. Підготовка щомісячних і щоквартальних аналітичних матеріалів» яку провела заступник начальника відділу контролю апарату облдержадміністрації Олена Фурсова.
      Протягом навчання слухачі зможуть дізнатися про кадрове забезпечення державної служби та кадрову політику держави в умовах адміністративної реформи, комп’ютеризацію документообігу та контролю за виконанням документів та про основні завдання та організацію роботи з документами в органах виконавчої влади.
      На другий день навчання розкладом заплановано лекцію присвячену формам та методам організаційно – масової роботи обласної державної адміністрації та районних державних адміністрацій, а принципи застосування права в державному управлінні слухачі зможуть обговорити під час тематичної зустрічі з заступником начальника юридичного відділу апарату облдержадміністрації Наталією Мужиковою.

      Час оприлюднення: 31 березня 2011 року
      Виконавець: Фесенко М.В.
       тел.: (0462) 676 052