Новини за 1 квітня 2011р.

1 квітня 2011 року

Заступник голови – керівник апарату облдержадміністрації Микола Стрілець зустрівся з потенційними державними службовцями

      Cтуденти випускних курсів вищих навчальних закладів, які виявили бажання працювати в місцевих органах влади та навчаються в Центрі підвищення кваліфікації кадрів за програмою семінару «Державна служба та служба в органах місцевого самоврядування в Україні: правовий статус, стиль і методи роботи» першого квітня зустрілись із заступником голови – керівником апарату облдержадміністрації, кандидатом наук з державного управління Миколою Стрільцем.
      Зустріч з молоддю проходила в рамках конверсаторіуму «Структура та компетенція органів державного управління на території. Мета та завдання адміністративної реформи». Мова йшла про організацію роботи в органах державної влади, напрямки та перспективи державної служби, про необхідність підготовки кваліфікованого та перспективного кадрового резерву.
       «Показники виконання програми соціально-економічного розвитку залишаються у прямій залежності від відповідного кадрового забезпечення органів виконавчої влади, добору, розстановки та професійної підготовки державних службовців, – зазначив Микола Стрілець. – Обласна державна адміністрація всіляко сприятиме подальшому працевлаштуванню молодих людей, які, навчаючись у Центрі, виявили бажання пізнати ази державної служби та надалі служити в органах державної влади», – наголосив він.
      Навчання студентів за програмою вище згаданого семінару триватиме ще тиждень.

      Час оприлюднення:1 квітня 2011 року
      Виконавець:Фесенко М.В.
      конт. тел.: (0462) 676 052