Новини за 12 квітня 2011р.

12 квітня 2011 року

      11 квітня відбулось закриття курсу «Англійська мова» для військовослужбовців, що звільнені або плануються на звільнення зі Збройних сил України у зв’язку з їх реформуванням.
      Це навчання було проведено за ініціативою Чернігівського Центру перепідготовки та підвищення кваліфікації кадрів на базі Спеціального авіаційного загону МНС в м. Ніжин.
      В день закриття тринадцяти слухачам, що успішно завершили ці курси, вручив сертифікати, заступник менеджера «Програми НАТО-Україна з перепідготовки військовослужбовців» Юрій Матяш. Він зазначив, що такі курси повинні мати продовження, оскільки набуті тут знання підвищують конкурентоздатність на ринку праці, а також створюють сприятливі умови для працевлаштування.
      «Ви показали хороші результати на підсумковому тестуванні, отримали сертифікати і, я думаю, це гарний показник», – підсумував заступник командира спеціального авіаційного загону МНС Іван Коробка.
      Навчання проводилося в рамках програми мовної підготовки військових, воно запроваджується спільно з Міністерством оборони України і є частиною співробітництва між Україною та НАТО у сфері перепідготовки та адаптації до цивільного життя військовослужбовців.
      Проводила навчання одна із провідних мовних інституцій – Британська Рада, воно тривало чотири місяці і фінансувалося НАТО.

      Час оприлюднення: 12 квітня 2011 року
      Виконавець: Коваленко Н.В.
       тел.: (0462) 676052