Новини за 20 квітня 2011р.

20 квітня 2011 року

      Сьогодні в Центрі перепідготовки та підвищення кваліфікації кадрів розпочав роботу тематичний короткотерміновий семінар «Основні аспекти організаційно-кадрової роботи в органах влади». За програмою даного семінару 2 дні навчатимуться спеціалісти відділів організаційно–кадрової роботи апаратів райдержадміністрацій.
      У відкритті заходу прийняв участь начальник відділу кадрової роботи апарату обласної державної адмінітсрації Віктор Сухоруков. Він висловив сподівання, що семінар пройде у формі діалогу між колегами і стане максимально корисним і інформативним у їхній подальшій роботі.
      Розкладом семінару передбачено ряд тематичних зустрічей, присвячених актуальним питанням застосування права в державному управлінні та його принципів, а також основам сучасного антикорупційного законодавства України.
      Під час конверсаторіумів, які заплановано програмою семінару, спеціалістами будуть обговорені проблеми правового регулювання служби в органах державної влади, структури та компетенції органів державного управління на території і взаємодії органів виконавчої влади та місцевого самоврядування.

      Час оприлюднення: 20 квітня 2011 року
      Виконавець: Ребенок А.М.
       тел.: (0462) 676052