Новини за 25 травня 2011р.

25 травня 2011 року

«Правові засади діяльності місцевих державних адміністрацій»

     під такою назвою проходив сьогодні тематичний короткотерміновий семінар для начальників юридичних відділів апаратів райдержадміністрацій, на якому увага акцентувалася на організаційно-правових аспектах організації та діяльності юридичних служб райдержадміністрацій, формах їх взаємодії з фізичними та юридичними особами. Також слухачі мали змогу ознайомитися з особливостями реалізації закону України «Про доступ до публічної інформації» та «Про внесення змін і доповнень до Закону України «Про інформацію». Державні службовці проаналізували правову роботу райдержадміністрацій та основні помилки і рекомендації щодо їх недопущення, оглядали зміни у сфері робочого часу, часу відпочинку, трудових договорів, службових відряджень і т. ін.

***

      Які вимоги висуваються до щоденного інформування керівництва облдержадміністрації, Кабінету Міністрів України та Адміністрації Президента України? Як проходить планування суспільно-важливих та культурно-масових заходів органів влади і відбувається співпраця з представниками органів місцевого самоврядування? На чому базуються основні напрями співпраці органів виконавчої влади зі ЗМІ?
      На ці та інші питання зможуть отримати відповіді начальники відділів та секторів з питань внутрішньої політики райдержадміністрацій та міських рад Чернігова, Ніжина, Прилук під час тематичного короткотермінового семінару на тему: «Основні питання реалізації державної політики європейської інтеграції в Чернігівській області». Семінар проходитиме 25-26 травня 2011 року у Чернігівському Центрі підвищення кваліфікації кадрів та на базі оздоровчого комплексу «Електронік» (с. Снов’янка Чернігівського району).

      Час оприлюднення: 25 травня 2011 року
      Виконавець: Ребенок А.М.
      конт. тел.: (0462) 676 052

***

      25 травня директор Центру підвищення кваліфікації кадрів Володимир Бойко та учений секретар Центру Людмила Чабак взяли участь в роботі круглого столу «Розвиток інформаційно-аналітичних здібностей працівників органів влади: навчальний аспект». В режимі відеозв’язку представники Івано-Франківського та Чернігівського Центрів змогли дізнатися про досвід роботи з викладачами Севастопольського Центру, інформаційно-аналітичну діяльність у державному і недержавному секторі та про інше. В свою чергу доповідачі з Чернігова та Івано-Франківська розповіли про досвід роботи своїх Центрів, та про останні розробки, що стосуються розвитку аналітичних здібностей слухачів та перспективи роботи в цьому напрямку.

      Час оприлюднення: 25 травня 2011 року
      Виконавець: Фесенко М.В.
      конт. тел.: (0462) 676 052