Новини за 15 червня 2011р.

15 червня 2011 р.

«Діяльність трудових архівів області»

      під такою назвою розпочався сьогодні в Центрі підвищення кваліфікації кадрів тематичний короткотерміновий семінар для керівників трудових архівів Чернігівської області, що триватиме до 17 червня включно.
      Відкривали навчання директор Центру, кандидат історичних наук Володимир Бойко та заступник директора Державного архіву області, магістр державної служби Наталія Лобанова. Під час проходження навчання перед слухачами виступатимуть начальник відділу використання інформації документів Державного архіву області Ніна Полетун, начальник відділу забезпечення збереженості документів Державного архіву області Олена Носенко, начальник відділу формування НАФ та діловодства Державного архіву області Валентина Кухар та ін.
      Протягом триденної програми навчання для слухачів заплановано ряд конверсаторіумів, присвячених висвітленню історіографії експертизи цінності документів, основних етапів організації роботи трудового архіву, планування та звітності, вимогам до складання описів справ, актів про вилучення документів для знищення, а також порядку подання документів на ЕПК державного архіву області.
      Також слухачі відвідають заняття, що стосуватимуться стану роботи з документами ліквідованих установ, співпраці з ліквідаторами, порядку впровадження платних послуг у роботі трудових архівів, уніфікованої системи організаційно-розпорядчої документації, вимог до оформлення документів і забезпечення збереженості документів ліквідованих установ, організацій та підприємств району.
      Час оприлюднення: 15 червня 2011 року
      Виконавець: Ребенок А.М.
      конт. тел.: (0462) 676 052