Новини за 8 липня 2011р.

8 липня 2011 р.

7 та 8 липня пройшли семінари в Коропі та Новгород-Сіверському з питань запобігання та протидії корупції

      Семінари-тренінги на тему: «Забезпечення ефективності боротьби із корупцією та запровадження принципів належного врядування у сфері публічної адміністрації» для посадових осіб місцевого самоврядування, державних службовців місцевих органів виконавчої влади, інших категорій районів провів Центр підвищення кваліфікації.
      У відкритті навчань взяли участь керівництво районної державної адміністрації та районної ради відповідно Коропського та Новгород-сіверського районів. Вони відзначили актуальність обраної теми семінару, необхідність в умовах зміни законодавства.
      Проводили семінар заступник начальника юридичного відділу апарату Чернігівської обласної державної адміністрації Наталія Михайлівна Мужикова та головний спеціаліст з питань запобігання та протидії корупції відділу взаємодії з правоохоронними органами та оборонної роботи апарату Чернігівської облдержадміністрації Сергій Олександрович Меженний.
      До тематики семінару включені питання світового досвіду боротьби із корупцією, роз’яснення щодо трактування понять «корупція» та «корупційні правопорушення» в новому антикорупційному законодавстві України, які існують заходи для усунення причин та умов, що призводять до вчинення корупційних діянь та інших правопорушень, пов’язаних з корупцією. Також присутні отримали практичні поради щодо втілення в життя основних положень Законів України «Про доступ до публічної інформації», «Про інформацію» та про порядок забезпечення органами влади доступу до публічної інформації.
      Із зазначеної тематики тренінгу кожен учасник семінару отримав відповідні методичні матеріали, розроблені Центром підвищення кваліфікації кадрів.

      Час оприлюднення:8 липня 2011 року.
      Виконавець: Коваленко Н.В.
      конт. тел.: (0462) 676 052