Новини за 19 липня 2011р.

19 липня 2011 р.

ІНФОРМАЦІЯ ПРО ЛІЦЕНЗУВАННЯ ДІЯЛЬНОСТІ З НАДАННЯ ОСВІТНІХ ПОСЛУГ

      Відповідно до п.15 Порядку ліцензування діяльності з надання освітніх послуг, затвердженого Постановою КМУ від 08.08.2007 №1019, на підставі позитивного рішення Департаменту наукової діяльності та ліцензування Міністерства освіти і науки, молоді і спорту України щодо проведення ліцензування діяльності з надання освітніх послуг, напрям підготовки 6.020303 «Філологія»,Чернігівський центр перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій (далі – Центр) повідомляє про проведення організаційних заходів з надання освітніх послуг та свою готовність до проведення ліцензійної експертизи.Обґрунтування можливості Центру щодо ліцензування діяльності з надання освітніх послуг розглянуто на засіданні Регіональної громадської експертної комісії Державної акредитаційної комісії (протокол №1 від 02.02.2011) та погоджено з Головним управлінням державної служби України.Центр має всі наявні та потенційні можливості здійснювати заявлені види послуг. Стан матеріально-технічного, кадрового, науково-методичного забезпечення навчального процесу відповідають Ліцензійним умовам надання освітніх послуг у підвищенні кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій, дозволяє якісно реалізувати послуги з підвищення кваліфікації на рівні вимог встановлених стандартів та відповідно до норм чинного законодавства.
      Підвищення кваліфікації з англійської мови фахівців з питань європейської інтеграції (напрям підготовки 6.020303 Філологія) здійснюватиметься за спеціально для цього розробленою професійною програмою підвищення кваліфікації. Вона враховує специфіку виду освітньої послуги та цільової аудиторії, спрямована на формування професійно орієнтованих мовленнєвих компетенцій для здійснення ефективного іншомовного спілкування у середовищі державного управління на міжнародному рівні.
      Навчальний процес у Центрі організований відповідно до вимог наказу Міністерства освіти України від 2 червня 1993 р. № 161 «Про затвердження Положення про організацію навчального процесу у вищих навчальних закладах», а також вимог та рекомендацій Головдержслужби України. Це дозволяє максимально враховувати специфічні потреби державних службовців – фахівців з питань європейської інтеграції – щодо змісту знань, вмінь та навичок. Значний акцент зроблено на практичних заняттях, застосуванні сучасних інтерактивних методів навчання для дорослої аудиторії.
      Для ознайомлення громадськості з матеріалами, що стосуються організації роботи з надання вищевказаних освітніх послуг матеріали розміщено на офіційному Web-сайті Центру: www.center.uct.ua.
      Просимо громадян висловити свою думку щодо організації підвищення кваліфікації у Центрі. Побажання та пропозиції просимо надсилати електронною поштою за адресою: chcppk@gmail.com або на адресу: 14000, м. Чернігів, проспект Миру, 43.

Новини за 18 липня 2011р.

18 липня 2011 р.

      18 липня в Центрі перепідготовки та підвищення кваліфікації кадрів починається черговий курс навчання англійської мови для працівників диспетчерських служб територіальних органів управління Міністерства надзвичайних ситуацій України. Курс триватиме десять робочих днів. Мета навчання – подолати мовні бар’єри, порозумітися з туристами, надати їм відповідну, а головне вчасну допомогу під час проведення Євро-2012 в Україні, адже саме працівники диспетчерської служби щодня відповідають на всі виклики по телефону «101».
      Після закінчення навчання слухачі отримають сертифікати, що засвідчать ступінь володіння англійською мовою.

      Час оприлюднення: 18 липня 2011 року.
      Виконавець: Сірик А.С.
      конт. тел.: (0462) 676 052

Новини за 8 липня 2011р.

8 липня 2011 р.

7 та 8 липня пройшли семінари в Коропі та Новгород-Сіверському з питань запобігання та протидії корупції

      Семінари-тренінги на тему: «Забезпечення ефективності боротьби із корупцією та запровадження принципів належного врядування у сфері публічної адміністрації» для посадових осіб місцевого самоврядування, державних службовців місцевих органів виконавчої влади, інших категорій районів провів Центр підвищення кваліфікації.
      У відкритті навчань взяли участь керівництво районної державної адміністрації та районної ради відповідно Коропського та Новгород-сіверського районів. Вони відзначили актуальність обраної теми семінару, необхідність в умовах зміни законодавства.
      Проводили семінар заступник начальника юридичного відділу апарату Чернігівської обласної державної адміністрації Наталія Михайлівна Мужикова та головний спеціаліст з питань запобігання та протидії корупції відділу взаємодії з правоохоронними органами та оборонної роботи апарату Чернігівської облдержадміністрації Сергій Олександрович Меженний.
      До тематики семінару включені питання світового досвіду боротьби із корупцією, роз’яснення щодо трактування понять «корупція» та «корупційні правопорушення» в новому антикорупційному законодавстві України, які існують заходи для усунення причин та умов, що призводять до вчинення корупційних діянь та інших правопорушень, пов’язаних з корупцією. Також присутні отримали практичні поради щодо втілення в життя основних положень Законів України «Про доступ до публічної інформації», «Про інформацію» та про порядок забезпечення органами влади доступу до публічної інформації.
      Із зазначеної тематики тренінгу кожен учасник семінару отримав відповідні методичні матеріали, розроблені Центром підвищення кваліфікації кадрів.

      Час оприлюднення:8 липня 2011 року.
      Виконавець: Коваленко Н.В.
      конт. тел.: (0462) 676 052

Новини за 4 липня 2011р.

4 липня 2011 р.

      4 липня в Центрі перепідготовки та підвищення кваліфікації кадрів починається черговий курс навчання англійської мови для працівників диспетчерських служб територіальних органів управління Міністерства надзвичайних ситуацій України. Курс триватиме десять робочих днів. Мета навчання – розвинути навички подолати мовні бар’єри, порозумітися з туристами, надати їм відповідну, а головне вчасну допомогу під час проведення Євро-2012 в Україні, адже саме працівники диспетчерської служби щодня відповідають на всі виклики по телефону «101».
      Після закінчення навчання слухачі отримають сертифікати, що засвідчать ступінь володіння англійською мовою.

      Час оприлюднення: 4 липня 2011 року.
      Виконавець: Коваленко Н.В.
      конт. тел.: (0462) 676 052

Новини за 1 липня 2011р.

1 липня 2011 р.

      1 липня у рамках підвищення кваліфікації для посадових осіб місцевого самоврядування, державних службовців місцевих органів виконавчої влади, інших категорій Бобровицького району Центр підвищення кваліфікації кадрів провів виїзний семінар-тренінг на тему: «Забезпечення ефективності боротьби із корупцією та запровадження принципів належного врядування у сфері публічної адміністрації».
      У відкритті семінару-тренінгу взяли участь Захарченко Іван Андрійович – голова Бобровицької районної державної адміністрації, Шапченко Олександр Дмитрович – голова Бобровицької районної ради. Вони у своїх виступах відзначили актуальність обраної теми семінару, ними було підкреслено, що практика проведення таких тренінгів сприяє покращенню обізнаності державних службовців й посадових осіб місцевого самоврядування району із новим антикорупційним законодавством та надає практичні навички щодо запровадження принципів належного врядування у сфері публічної адміністрації.
      Проводили семінар заступник начальника юридичного відділу апарату Чернігівської обласної державної адміністрації Наталія Михайлівна Мужикова та головний спеціаліст з питань запобігання та протидії корупції відділу взаємодії з правоохоронними органами та оборонної роботи апарату Чернігівської облдержадміністрації Сергій Олександрович Меженний.
      Учасники семінару обговорили історичний ракурс корупції та міжнародний досвід протидії їй та запобігання, мали змогу отримати роз’яснення щодо того, як трактуються корупція та корупційні правопорушення в новому антикорупційному законодавстві України, які існують заходи для усунення причин та умов, що призводять до вчинення корупційних діянь та інших правопорушень, пов’язаних з корупцією. А також отримали практичні поради щодо втілення в життя основних положень Законів України «Про доступ до публічної інформації», «Про інформацію» та про порядок забезпечення органами влади доступу до публічної інформації.
      Із зазначеної тематики тренінгу кожен учасник семінару отримав відповідні методичні матеріали, розроблені Центром підвищення кваліфікації кадрів.

      Час оприлюднення: 1 липня 2011 року.
      Виконавець: Підгайний П.М.
      конт. тел.: (0462) 676 052