Реалізація в області державної молодіжної політики, розвитку фізичної культури та спорту

5 жовтня 2011 року
«Реалізація в області державної молодіжної політики, розвитку фізичної культури та спорту»

дводенний тематичний короткотерміновий семінар під такою назвою розпочався сьогодні в Центрі перепідготовки та підвищення кваліфікації кадрів. Семінар проводиться для начальників, головних спеціалістів відділів сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрацій, міських рад Чернігова, Ніжина, Прилук.

На відкритті семінару із вступним словом виступили начальник відділу з питань фізичної культури та спорту Микола Лазаренко, стипендіат Національного олімпійського комітету України Ніна Лемеш та директор Центру, кандидат історичних наук Володимир Бойко.

Протягом двох днів навчання слухачі дізнаються про порядок присвоєння спортивних розрядів, спортивних звань, тренерських категорій та категорій спортивним школам, законодавче забезпечення діяльності органів виконавчої влади, організацію та проведення етапів районних та обласних змагань серед школярів, планування роботи, організацію і проведення масових фізкультурно-оздоровчих заходів та спортивних змагань, особливості управління розвитком фізичної культури та спорту в містах і районах області, порядок сприяння впровадженню громадської експертизи діяльності органів виконавчої влади та головні принципи державної політики у сфері оздоровлення та відпочинку дітей у світлі Закону України «Про оздоровлення та відпочинок дітей».

Час оприлюднення: 5 жовтня 2011 року

Виконавець: Ребенок А.М.

конт. тел.: (0462) 676 052

***

Виїзний семінар-тренінг «Практичні аспекти реалізації загальнодержавної програми реформування та розвитку ЖКГ. Об’єднання співвласників багатоквартирних будинків – пріоритетний шлях розвитку ЖКГ» був організований Чернігівським центром перепідготовки та підвищення кваліфікації кадрів на базі Деснянської районної у м. Чернігові ради. Відкрила навчання керуюча справами виконкому Деснянської районної у м. Чернігові раді Валентина Петренко.

Учасники семінару, а це посадові особи і всі, хто зацікавлений питаннями створення об’єднань співвласників багатоквартирних будинків, ознайомилися з нормативно – правовим забезпеченням створення та функціонування ОСББ, послідовністю дій співвласників будинків по створенню ОСББ, порядком реєстрації ОСББ та низкою інших питань, пов’язаних з діяльністю ОСББ. Зазначені питання перед слухачами семінару розкрили заступник начальника головного управління житлово-комунального господарства облдержадміністрації В’ячеслав Сальніков та голова об’єднання ЖК – 82 Ніна Пушенко. Про енергозберігаючі заходи в житлових будинках та досвід вітчизняних та зарубіжних ОСББ у цій сфері розповів керівник Чернігівської філії ДП «Учбово-експертний центр НАЕР» Сергій Зінченко.

Час оприлюднення: 5 жовтня 2011 р.

Виконавець:Ребенок А.М.

конт. тел.: (0462) 676-052