Тривають семінари по вивченню антикорупційного законодавства.

6 жовтня 2011 року

Тривають семінари по вивченню антикорупційного законодавства.

На цьому тижні семінари під назвою «Забезпечення ефективності запобігання та протидії проявам корупції на державній службі та службі в органах місцевого самоврядування» для державних службовців, посадових осіб місцевого самоврядування пройшли у Куликівському та Ніжинському районах відповідно 4 та 6 жовтня.

Вивчалися такі питання: соціальні передумови, поняття, сутність корупції в Україні та світовий досвід у сфері боротьби з корупцією; реалізація державної політики у сфері запобігання та протидії проявам корупції; система корупційних правопорушень в Україні; особливості відповідальності за вчинення корупційних правопорушень..

Із зазначеної тематики тренінгу кожен учасник отримав навчально-методичні збірники, розроблені Центром підвищення кваліфікації кадрів та диски з відповідними методичними матеріалами.

Семінари проводили заступник начальника юридичного відділу апарату Чернігівської обласної державної адміністрації Наталія Михайлівна Мужикова та головний спеціаліст з питань запобігання та протидії корупції відділу взаємодії з правоохоронними органами та оборонної роботи апарату Чернігівської облдержадміністрації Сергій Олександрович Меженний.

Час оприлюднення:07 жовтня 2011 року.

Виконавець: Коваленко Н.В.

конт. тел.: (0462) 676 052

***
Виїзне заняття в місті європейської моделі місцевої демократії

«Славутич – місто європейської моделі місцевої демократії та громадянського суспільства» – ця теза міського голови м. Славутича Володимира Удовиченка цілком підтвердилася під час виїзного заняття для заступників голів районних рад, що навчаються в Чернігівському центрі перепідготовки та підвищення кваліфікації за програмою тематичного короткотермінового семінару «Європейські традиції місцевого самоврядування в Україні».

Учасники виїзного заняття відвідали Славутицьку міську раду, дізналися про систему управління якістю як важливий компонент надання соціальних послуг, впровадження комунальної реформи в місті, проаналізували можливості співробітництва влади та громадян, ознайомилися з діяльністю Соціально-психологічного центру, дитячого садочку «Крунк», Загальноміського бібліотечно-інформаційного центру та ін. завітали до краєзнавчого музею м. Славутича.

Перед делегацією у складі заступників голів районних рад, представників Головного управління економіки облдержадміністрації, Головного управління юстиції, Управління комунального майна обласної ради, Чернігівської міської ради виступили секретар Славутицької міської ради Лідія Леонець, директор ПП «Гранд-Сервіс», голова спілки комунальників та роботодавців м. Славутича Юрій Єгоренко, директор Славутицького міського фонду підтримки підприємництва Валентина Дарнопих, директор ДНЗ «Крунк» Лариса Гусєва, представник соціально-психологічного Центру та інші досвічені фахівці. Постійний супровід Чернігівської делегації здійснювала начальник відділу у справах сім’ї та молоді Славутицької міської ради Тетяна Бойко, яка також поділилася з присутніми основними механізмами реалізації молодіжної та сімейної політики у м. Славутичі.

Насичена програма не залишила учасників заняття байдужими, кожен з них зміг знайти для себе корисну інформацію та взяти на озброєння універсальну формулу добробуту Славутича, що полягає у тісній співпраці влади, бізнесу та громади.

Час оприлюднення:07 жовтня 2011 року.

Виконавець: Чабак Л.А.

конт. тел.: (0462) 676 052