«Розробка та реалізація проектів (єврорегіонального та транскордонного співробітництва»

22 листопада 2011 року
«Розробка та реалізація проектів(єврорегіонального та транскордонного співробітництва»:

під такою назвою розпочався тематичний короткотерміновий семінар в Центрі перепідготовки та підвищення кваліфікації держслужбовців, призначений для селищних, міських голів міст районного значення.

Протягом навчання слухачі матимуть змогу ознайомитися з основними засадами, фінансуванням та механізмами розробки проектів транскордонного та єврорегіонального співробітництва, державною політикою енергозбереження країн Європейського Союзу, проектами енергозбереження, угодою про асоціацію та зону вільної торгівлі: наслідками укладення для України, політикою Східного партнерства. Також перед учасниками семінару виступить з темою «Славутич – місто європейської демократії. Сучасні технології управління» міський голова м. Славутича, доктор економічних наук Володимир Удовиченко. В рамках навчання селищні та міські голови міст районного значення зможуть й на практиці ознайомитися з успішним досвідом реалізації проектів, відвідати селища Ріпки та Замглай.

«Такого роду навчання дає можливість побачити практичну площину європейської інтеграції» – зазначив на відкритті семінару директор Центру перепідготовки та підвищення кваліфікації державних службовців Володимир Бойко.

Час оприлюднення: 22 листопада 2011 року

Виконавець: Сірик А.С.

конт. тел.: (0462) 676 052

***
«Особливості організаційної роботи в органах місцевого самоврядування»:

під такою назвою розпочався тематичний короткотерміновий семінар в Центрі перепідготовки та підвищення кваліфікації державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування, призначений для спеціалістів організаційних відділів районних рад.

На відкритті були присутні начальник організаційного відділу виконавчого апарату обласної ради Антоненко Олександр Павлович, який наголосив на необхідності висвітлення основних завдань та організації роботи з документами в органах місцевого самоврядування та заступник директора Центру Підгайний Петро Михайлович.

Протягом триденного навчання слухачі ознайомляться з формами участі громадян у місцевій демократії, особливостями правового врегулювання місцевого самоврядування, правовим регулюванням служби в органах місцевого самоврядування, організацією кадрової роботи та роботи зі зверненнями громадян. Також слухачі матимуть змогу взяти участь у кількох психологічних тренінгах.

Час оприлюднення: 22 листопада 2011 року

Виконавець: Сірик А.С.

конт. тел.: (0462) 676 052