Практиці підготовки та запровадження місцевих програм соціально-економічного та культурного розвитку, цільових програм

16 грудня 2011 року
Практиці підготовки та запровадження місцевих програм соціально-економічного та культурного розвитку, цільових програм

був присвячений семінар-тренінг, організований Чернігівським центром перепідготовки та підвищення кваліфікації кадрів у Корюківському районі.

Відкрив навчання заступник голови Корюківської райдержадміністрації Микола Павлович Ющенко, який наголосив на необхідності та важливості розробки програм соціально-економічного розвитку у місцевих територіальних громадах, що сприятиме не лише аналізу наявних ресурсів в громаді, але й осмисленню пріоритетів та перспектив розвитку, а отже й можливості залучення додаткових коштів.

В рамках семінару голови територіальних громад, працівники управлінь та відділів Корюківської райдержадміністрації ознайомилися з нормативно-правовою базою прогнозування та розроблення програм соціально-економічного розвитку, механізмами та основними етапами розроблення програми соціально-економічного розвитку області.

Проаналізували слухачі й схему впровадження Державної регіональної політики, детально зупинилися на визначенні поняття депресивності території.

Окремий блок семінару було присвячено зовнішнім джерелам фінансування, доступним українським громадам.

Проводили семінар Максим Григорович Стрільчук – начальник відділу моніторингу виконання цільових програм та Олена Олександрівна Самородна – заступник начальника відділу промисловості та інноваційної діяльності Головного управління економіки облдержадміністрації.

Час оприлюднення:

Виконавець: Карпенко

конт. тел.: (0462) 676 052