«Дисципліна та контроль у сфері діяльності органів виконавчої влади»

1 лютого 2012 року
«Дисципліна та контроль у сфері діяльності органів виконавчої влади»

Дводенний тематичний короткотерміновий семінар під такою назвою проходить сьогодні в Центрі підвищення кваліфікації кадрів. Захід призначений для працівників управлінь та відділів облдержадміністрації, апаратів райдержадміністрацій, на яких покладено обов’язки щодо здійснення контролю.

У відкритті семінару взяли участь директор Центру, кандидат історичних наук Володимир Бойко, заступник директора Центру Петро Підгайний та начальник відділу контролю апарату облдержадміністрації Олена Легейда.

Перше заняття було присвячено вивченню питань зміцнення виконавської дисципліни в органах виконавчої влади, моніторинга стану виконання актів і доручень Президента України, Кабінету Міністрів України, звернень депутатів усіх рівнів та підготовки щомісячних і щоквартальних аналітичних матеріалів.

Протягом навчання слухачі матимуть змогу ознайомитися з основними завданнями та організацією роботи з документами в органах виконавчої влади, з проблемами модернізації державної служби та державного управління, комп’ютеризації документообігу та контролю за виконанням документів, технологією прийняття управлінських рішень; вивчатимуть основи правотворчої діяльності місцевих державних адміністрацій у процесі прийняття управлінських рішень та організації діяльності державного службовця місцевих державних адміністрацій.

Час оприлюднення: 1 лютого 2012 року

Виконавець: Ребенок А.М.

конт. тел.: (0462) 676 052

31 січня Центр підвищення кваліфікації кадрів провів семінар-тренінг «Зміни в земельному законодавстві України» для посадових осіб місцевого самоврядування, державних службовців місцевих органів влади Городнянського району.

Відкрив навчання голова районної державної адміністрації Анатолій Михайлович Лавський. Він наголосив на важливості та актуальності теми семінару і висловив сподівання, що після семінару посадовці матимуть достатньо знань для ефективного і швидкого врегулювання земельних питань. Брав участь у семінарі також голова районної ради Григорій Григорович Примак.

Слухачі розглянули такі важливі питання як реалізація права власності громадян на землю, механізми відведення та продаж земельних ділянок, оренда земель як складова розвитку товарних земельних відносин і соціального захисту селян.

Проводив навчання завідувач сектору взаємодії із засобами масової інформації та зв’язків з громадськістю головного управління Держкомзему у Чернігівській області Ігор Борисович Пузан.

Час оприлюднення: 1 лютого 2012 року

Виконавець: Карпенко Т.К.

конт. тел.: (0462) 676 052