Новини за 8 лютого 2012р.

8 лютого 2012 року
«Державна служба та служба в органах місцевого самоврядування в Україні: правовий статус, стиль і методи роботи»:

Зустріч зі студентами випускних курсів вищих навчальних закладів м. Чернігова, які навчатимуться протягом двох тижнів за програмою вищеназваного семінару, пройшла сьогодні в Центрі підвищення кваліфікації кадрів.

Молоді люди, які виявили бажання працювати в місцевих органах влади, мали змогу зустрітися з представниками керівних органів державної влади задля того, щоб краще усвідомити необхідність і користь даного навчання, а також отримати уявлення про основи державного управління та організацію функціонування управлінських структур.

«Таке навчання є певним шансом для молодих людей підвищити свою конкурентоспроможність на ринку праці і здобути престижну посаду. Оскільки бажаючих навчатися виявилося більше, ніж передбачено програмою заходу, тому сьогоднішня зустріч призначена відібрати тих учасників навчання, які б найбільше відповідали нормам і вимогам функціонування управлінських структур», – зазначив на відкритті заходу директор Центру, кандидат історичних наук Володимир Бойко.

Заступник голови Чернігівської обласної ради, доктор філософії в галузі ділового адміністрування Валентин Мельничук розповів про призначення і структуру роботи обласної ради і обласної державної адміністрації, а також про формування влади на рівні районів. «Проявити себе та свої організаторські здібності – це ознака становлення себе як особистості. На сьогоднішній день працювати в управлінських структурах досить важко, але водночас створення дієздатної команди управлінців сприятиме успішному і перспективному розвитку нашого народу», – наголосив Валентин Мельничук.

У своєму виступі заступник голови-керівник апарату Чернігівської обласної державної адміністрації, кандидат наук з державного управління Микола Стрілець наголосив на важливості підготовки молодих кадрів до проходження державної служби в органах влади, адже добробут української держави залежить від рівня виконання професійних завдань і якості діяльності корпусу державних службовців.

Ірина Протченко, начальник управління державної служби Головдежслужби України в області, магістр державної служби, розповіла про встановлення заробітної плати, виплат за вислугою років, а також певні обмеження у професійній діяльності держслужбовців.

Про досвід роботи в органах державної влади та місцевого самоврядування студентам також розповідали заступник керівника апарату облдержадміністрації, представник всеукраїнської громадської організації Спілки молодих державних службовців Юрій Музика та головний спеціаліст з питань комп’ютеризації відділу інформаційного забезпечення там зв’язків з громадськістю виконавчого апарату обласної ради Максим Цирулін.

В рамках заходу відбулося анкетування студентів та їх тестування на предмет знання Конституції України та Закону України «Про державну службу», за результатами якого буде сформована група учасників семінару, що проходитиме наприкінці березня поточного року.

Час оприлюднення: 8 лютого 2012 року

Виконавець: Ребенок А.М.

конт. тел.: (0462) 676 052

***

7 лютого 2012 року Центр підвищення кваліфікації кадрів у рамках підвищення кваліфікації депутатів та працівників виконавчого апарату Ніжинської міської ради провів виїзний семінар-тренінг на тему: «Депутат місцевої ради: статус, повноваження, організація роботи».

У відкритті та роботі семінару-тренінгу взяв секретар Ніжинської міської ради Кірсанов Олег Володимирович, який акцентував увагу на значимості теми семінару для депутатів міської ради, які, в свою чергу, хочуть серйозно поглибити свої знання, покращити ефективність депутатської діяльності та отримати відповіді на актуальні питання.

Під час семінару, який провели Підгайний Петро Михайлович – заступник директора Центру підвищення кваліфікації кадрів та Мельник Володимир Миколайович – головний спеціаліст організаційного відділу виконавчого апарату Чернігівської обласної ради, було акцентовано увагу присутніх на питаннях: порядку внесення і розгляду депутатських запитів та звернень; участі депутатів у діяльності ради й організації роботи постійних та інших комісій; взаємовідносин обласної та районної рад з територіальними громадами сіл, селищ, міст в системі органів місцевого самоврядування тощо.

Час оприлюднення: 8 лютого 2012 року.

Виконавець: Підгайний П.М.

конт. тел.: (0462) 676 052