«Діяльність органів виконавчої влади, місцевого самоврядування по реалізації державної політики з питань культури і туризму та охорони культурної спадщини»

14 лютого 2012 року
«Діяльність органів виконавчої влади, місцевого самоврядування по реалізації державної політики з питань культури і туризму та охорони культурної спадщини»:

тематичний короткотерміновий семінар з такої теми розпочався сьогодні в Центрі підвищення кваліфікації кадрів. Захід призначений для начальників відділів культури і туризму райдержадміністрацій, управлінь та відділів Чернігівської, Ніжинської, Прилуцької міських рад і триватиме до 16 лютого включно.

У відкритті занять взяли участь перший заступник начальника Головного управління культури, туризму і охорони культурної спадщини Олександр Левочко та заступник начальника Головного управління культури, туризму і охорони культурної спадщини Любов Белінсон.

Програма семінару передбачає насичене та змістовне навчання. Розкладом заходу заплановано проведення ряду конверсаторіумів та тематичних зустрічей, присвячених питанням стану і перспектив розвитку галузі культури Чернігівської області, модернізації державної служби та державного управління, актуальні питання фінансово-бюджетного стану галузі культури нашого регіону і багато ін.

Протягом навчання посадовці матимуть можливість дізнатися про вимоги чинного законодавства у сфері охорони культурної спадщини, визначення пріоритетних видів туризму в залежності від особливостей регіону, а також обговорити особливості реалізації обласної цільової довгострокової програми «Мистецька освіта 2012-2025р.» і розвитку фестивального руху із впровадженням інноваційних форм роботи.

Час оприлюднення: 14 лютого 2012 р.

Виконавець:Ребенок А.М.

конт. тел.: (0462) 676 052

***

Складання, розгляд та затвердження місцевого бюджету перебували в центрі уваги учасників однойменного виїзного семінару, що проходив 14 лютого на базі Ніжинської районної ради. Призначався він для депутатів місцевих рад та посадових осіб місцевого самоврядування.

Відкриваючи тренінг голова районної ради Олег Бузун наголосив на необхідності такого роду оперативного навчання як з питань фінансових, так і інших, що стосуються діяльності органів місцевого самоврядування та подякував викладачам за їхні зусилля.

Перед слухачами виступили заступник начальника юридичного відділу апарату облдержадміністрації Наталія Мужикова та начальник головного фінансового управління облдержадміністрації Валерій Дудко. Були розглянуті базові засади бюджетування та останні зміни до Бюджетного кодексу – на прикладі практики їх застосування – як у лекційній формі, так і у формі відповідей на запитання слухачів. Наголошувалося на важливості використання органами місцевого самоврядування нових можливостей наповнення бюджетів.

Крім запланованого матеріалу, велику зацікавленість присутніх викликали коментарі стосовно особливостей заповнення щорічних декларацій державних службовців.

Час оприлюднення: 15 грудня 2012 року

Виконавець: Бойко В.М.

конт. тел.: (0462) 676 052