«Основні аспекти реалізації нового Закону України «Про державну службу» –

5 квітня 2012 року
«Основні аспекти реалізації нового Закону України «Про державну службу»

на таку тему відбулося засідання за «круглим столом» у форматі web-конференції у Чернігівському центрі перепідготовки та підвищення кваліфікації кадрів в режимі оn-line з Київським міським ЦППК та Миколаївським ЦППК за участю працівників органів місцевої влади, науковців, слухачів підвищення кваліфікації та працівників центрів.

З вітальним словом до учасників заходу звернулися директор Київського міського центру перепідготовки та підвищення кваліфікації Борис Мечинський, директор Миколаївського ЦППК Дмитро Дибченко та заступник директора Центру, магістр державної служби, Петро Підгайний.

Питанням реформування державної служби України з висвітленням нових положень, присвятила свій виступ Шапран Олена Юріївна – начальник відділу кадрової роботи та державної служби Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері зв’язку та інформації.

У ході обговорення нового законодавства начальник управління державної служби Головдержслужби України в Чернігівській області, магістр державної служби Ірина Протченко зауважила, що реформа модернізації державного управління переходить на наступний етап – реформування як місцевих державних адміністрацій, так і органів місцевого самоврядування. «На сьогоднішній день важливо створити методологічну базу для комплексного реформування державного управління, враховуючи законодавче врегулювання адміністративних послуг», – зазначила Ірина Протченко.

Ігор Олійченко, професор кафедри менеджменту та державного управління Чернігівського державного технологічного університету, доктор наук з державного управління розповів про Закон України «Про державну службу» в контексті електронного врядування та визначив переваги і недоліки концепції електронного врядування із врахуванням оптимізації документообігу.

Про оплату праці, заохочення і соціальні гарантії державних службовців повідомив начальник відділу кадрової роботи апарату Чернігівської обласної державної адміністрації Віктор Сухоруков.

Підбиваючи підсумки роботи, було відзначено надзвичайну актуальність тематики засідання за «круглим столом» та необхідність проведення таких зустрічей у майбутньому.

Час оприлюднення: 5 квітня 2012 р.

Виконавець:Ребенок А.М.

конт. тел.: (0462) 676-052