«Основні напрями державної політики в гуманітарній сфері»

18 квітня 2012 року
«Основні напрями державної політики в гуманітарній сфері»:

таку назву має дводенний тематичний короткотерміновий семінар, за програмою якого сьогодні розпочали навчання заступники голів районних державних адміністрацій, заступників міських голів Чернігова, Ніжина, Прилук з гуманітарних питань в Центрі перепідготовки та підвищення кваліфікації кадрів.

У відкритті семінару взяв участь заступник голови обласної державної адміністрації, кандидат економічних наук Віктор Тканко.

Зокрема, заступники голів ознайомляться з реалізацією в Чернігівській області Указу Президента України від 24 березня 2012 року

№ 212 «Про Стратегію державної політики сприяння розвитку громадянського суспільства в Україні та першочергові заходи щодо її реалізації»; основами гуманітарного розвитку та гуманітарної політики в Україні; особливостями прийняття розпоряджень голови облдержадміністрації; діяльністю органів виконавчої влади та місцевого самоврядування у сфері культури, туризму та охорони культурної спадщини.

Також слухачі детально проаналізують процес модернізації державної служби та державного управління в Україні; антикорупційне законодавство, причини та умови, які призводять до його порушення, заходи щодо їх усунення; вивчатимуть сучасний стан здійснення соціального захисту дітей в області, повноваження органів опіки та піклування у сфері соціального захисту дітей та багато ін.

* * *
«Підвищення ефективності професійної комунікації» –

Другий тематичний короткотерміновий семінар, який також розпочався сьогодні в центрі перепідготовки та підвищення кваліфікації кадрів, призначений для спеціалістів райдержадміністрацій, міськвиконкомів Чернігівської, Ніжинської, Прилуцької міських рад, управлінь, відділів та інших структурних підрозділів облдержадміністрації, відповідальних за роботу зі зверненнями громадян, і триватиме з 18 по 20 квітня включно. Відкрила навчання заступник начальника відділу роботи із зверненнями громадян апарату облдержадміністрації Ніна Пригара.

Розкладом семінару заплановано ряд тематичних зустрічей, під час яких держслужбовці вивчатимуть, як відбувається організація роботи зі зверненнями громадян, а також процес модернізації державної служби та державного управління; дізнаються про основні завдання та організацію роботи з документами в органах виконавчої влади; прослухають тренінг з психології ділової комунікації та ін.

Час оприлюднення: 18 квітня 2012 р.

Виконавець: Ребенок А.М.

конт. тел.: (0462) 676-052