Навчання за професійною програмою підвищення кваліфікації

14 травня 2012 року
Навчання за професійною програмою підвищення кваліфікації

за напрямом 1501 «Державне управління» розпочалось сьогодні в центрі перепідготовки та підвищення кваліфікації кадрів одразу для двох груп слухачів.

Першою групою стали секретарі сільських, селищних, міських рад. Навчання відкрив директор Центру, кандидат історичних наук Володимир Бойко, який повідомив слухачам про цілі і склад навчання.

Під час чотириденного навчання слухачі матимуть змогу взяти участь у конверсаторіумах, на яких будуть висвітлені проблеми ефективності діяльності управлінських органів і посадових осіб, реформи державної служби як вагомої складової реформ, спрямованих на модернізацію держави, правові засади державної реєстрації актів цивільного стану відповідно до положень сімейного законодавства та практики взаємодії органів виконавчої влади з політичними партіями та громадськими організаціями.

Про порядок заповнення декларації про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру відповідно до Закону України “Про засади запобігання і протидії корупції», зміни до законодавства щодо регулювання земельних відносин, а також про порядок вчинення нотаріальних дій посадовими особами органів місцевого самоврядування секретарі дізнаються під час тематичних зустрічей та лекцій.

Перша сесія навчання розпочалась сьогодні також для керівників підрозділів у складі територіальних підрозділів Державної фінансової інспекції в Чернігівській області та спеціалістів, навчання для яких триватиме з 14 по 18 травня включно.

Під час тижневого навчання слухачі матимуть змогу взяти участь у конверсаторіумах, на яких будуть висвітлені питання додержання державних гарантій в оплаті праці, соціальних стандартів у сфері праці, порядку написання ділових листів, нових вимог діловодства та оформлення документів відповідно до інструкції з діловодства облдержадміністрації, порядку нарахування та перерахування внесків, виплат допомог, що сплачуються за рахунок Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності, стратегії державної кадрової політики та ін.

Програмою навчання заплановано ряд лекцій і практичних занять, під час яких держслужбовці вивчатимуть нормативно-правові акти, що регламентують державне управління, принципи застосування права в державному управлінні та його принципи; ознайомляться з правовими засадами інвестиційно-інноваційної діяльності, практичними навичками роботи в Excel, особливостями проведення перевірок державних закупівель, типовими порушеннями при документуванні результатів ревізій та реалізація матеріалів контрольних заходів та багато ін.

Для обох груп слухачів навчання продовжиться восени під час другої сесії, яка завершиться комп’ютерним тестуванням, що допоможе об’єктивно оцінити якість знань, засвоєних під час двох сесій.

Час оприлюднення: 14 травня 2012 р.

Виконавець: Ребенок А.М.

конт. тел.: (0462) 676-052