«Комп’ютерна графіка та дизайн»

5 червня 2012 року
«Комп’ютерна графіка та дизайн»

– так називається курс навчання, який завершила сьогодні група військовослужбовців у Центрі перепідготовки та підвищення кваліфікації кадрів.

В урочистому закритті навчання взяв участь менеджер Програми «НАТО-Україна з перепідготовки військовослужбовців» Крістофер Штаудт, який зазначив, що програма має на меті розширити професійні горизонти військовослужбовців, а також надає можливість слухачам реалізувати нові знання, отримані під час навчання.

В підбитті підсумків курсу також взяли участь начальник навчально-методичного відділу Центру Наталія Коваленко, старший офіцер з добору в Чернігівській області окремого регіонального центру комплектування Державної прикордонної служби Олександр Бунов, та Марина Лапа – викладач Севастопольського національного університету ядерної енергетики та промисловості, кандидат технічних наук, доцент Чернігівського державного інституту економіки. Вони привітали слухачів з завершенням навчання та здобуттям нової цивільної професії.

В свою чергу, слухачі, що завершили вивчення курсу, висловили вдячність всім організаторам навчальння, викладачам та співробітникам Центру за забезпечення безперервного, інформативного навчання.

По завершенню курсу слухачам були вручені свідоцтва про підвищення кваліфікації державного зразка з курсу «Комп’ютерна графіка та дизайн» і сертифікати НАТО.

Час оприлюднення: 5 червня 2012 р.

Виконавець: Коваленко Н.В.

конт. тел.: (0462) 676-052