Новини за 7 вересня 2012р.

7 вересня 2012 року

6 вересня Центр підвищення кваліфікації кадрів у рамках підвищення кваліфікації державних службовців органів виконавчої влади та посадових осіб органів місцевого самоврядування провів у Козелецькому районі виїзний семінар-тренінг на тему: «Правове забезпечення органів місцевого самоврядування» для посадових осіб місцевого самоврядування, державних службовців місцевих органів виконавчої влади.

Відкрила навчання заступник керівника апарату Козелецької районної державної адміністрації Наталія Володимирівна Пенська. Вона наголосила на важливості та актуальності теми семінару і висловила сподівання, що після нього посадовці матимуть достатньо знань для ефективного і швидкого врегулювання питань правового забезпечення місцевого самоврядування.

Проводила навчання заступник начальника юридичного відділу апарату Чернігівської обласної державної адміністрації Наталія Михайлівна Мужикова. На семінарі мова йшла про систему територіальної організації державного управління та місцевого самоврядування, правові засади організації та діяльності місцевого самоврядування в Україні, взаємодію органів місцевого самоврядування із структурами державного та приватного секторів.

Час оприлюднення: 7 вересня 2012

Виконавець: Сірик А.С.

конт. тел.: (8-0462) 676 052