проходить в Центрі підвищення кваліфікації кадрів з 10 по 14 вересня за напрямом 1501 «Державне управління» (ПППК). Відкрив заняття директор Центру Володимир Бойко.
Протягом навчання слухачі візьмуть участь у тематичних зустрічах та конверсаторіумах, де розглядатимуться такі питання: організаційно-кадрове забезпечення діяльності органів місцевого самоврядування, організація роботи зі зверненнями громадян, форми участі громадян у місцевій демократії, соціальне партнерство як фактор стабілізації ситуації на ринку праці, порядок вчинення нотаріальних дій посадовими особами органів місцевого самоврядування.
Також висвітлюватимуться деякі аспекти практичного характеру: правове регулювання діловодства та архівної справи, складання номенклатури та формування справ; оформлення субсидій, надання державних соціальних допомог; ведення господарського обліку в сільських і селищних радах; військовий облік військовозобов’язаних і призовників в органах місцевого самоврядування.
Слухачі обговорюватимуть питання роботи органів місцевого самоврядування під час «круглого столу» з обміну досвідом. Завершиться навчання за професійною програмою комп’ютерним тестуванням стосовно змісту та якості отриманих ними протягом обох сесій знань.
«Забезпечення ефективності запобігання та протидії проявам корупції на державній службі та службі в органах місцевого самоврядування»
під такою назвою в Центрі перепідготовки та підвищення кваліфікації кадрів відбувся тематичний короткостроковий семінар для для новопризначених спеціалістів виконавчих апаратів обласної та районних рад, виконавчих комітетів рад міст районного значення.
Для слухачів виступали: Меженний Сергій Олександрович – головний спеціаліст з питань запобігання та протидії корупції відділу взаємодії з правоохоронними органами та оборонної роботи апарату облдержадміністрації, який розповів про сучасне антикорупційне законодавство України, Закон України «Про засади запобігання і протидії корупції» та соціальні передумови, поняття, сутність корупції в Україні та світовий досвід у сфері боротьби з корупцією;
Мужикова Наталія Михайлівна – заступник начальника юридичного відділу апарату облдержадміністрації, магістр державного управління, яка схарактеризувала систему корупційних правопорушень в Україні та особливості відповідальності за їх вчинення;
Чабак Людмила Анатоліївна – учений секретар Центру, кандидат філософських наук, яка окреслила психологічні аспекти запобігання корупційним правопорушенням в органах державної влади та місцевого самоврядування. По закінченню одноденного семінару слухачі отримали сертифікати про підвищення кваліфікації.
Час оприлюднення: 11 вересня 2012 р.
Виконавець: Казіміров Д.В.
конт. тел.: (0462) 676-052