ЄВРОПЕЙСЬКИЙ ТИЖДЕНЬ МІСЦЕВОЇ ДЕМОКРАТІЇ В ЧЕРНІГІВСЬКІЙ ОБЛАСТІ

9 жовтня 2012 року
ЄВРОПЕЙСЬКИЙ ТИЖДЕНЬ МІСЦЕВОЇ ДЕМОКРАТІЇ В ЧЕРНІГІВСЬКІЙ ОБЛАСТІ

Про призначення Європейського тижня місцевої демократії та заходи з його відзначення на Чернігівщині розповіли учасники засідання прес-клубу «Ділове слово», що відбулося 9 жовтня 2012 року.

Зокрема, заступник директора Чернігівського центру перепідготовки та підвищення кваліфікації Петро Підгайний нагадав присутнім основну мету щорічної загальноєвропейської кампанії, започаткованої Радою Європи 15 жовтня 2007 року, та відповідні заходи щодо її реалізації – інформаційно-роз’яснювальні кампанії стосовно принципів функціонування національних органів місцевого самоврядування та залучення до цього процесу громадян, європейських стандартів та кращих практик місцевого та регіонального розвитку, ролі в ньому інституцій спільної Європи та ін.

Заступник начальника організаційного відділу виконавчого апарату Чернігівської обласної ради Олександра Негода висвітлила основні напрями відзначення Європейського тижня місцевої демократії в Чернігівській області та участь у цій роботі обласної ради. Презентували свої напрацювання у даному напрямі також представники Чернігівського центру європейської інформації (консультант – Тетяна Шумська), громадської організації «Сіверський інститут регіональних досліджень» (директор проектів – Людмила Чабак).

Учасники засідання зазначили, що головним є не сам процес відзначення Європейського тижня місцевої демократії, а саме роз’яcнювальна діяльність, спрямована на підвищення якості роботи національних органів самоврядування на основі європейських стандартів.

***

Актуальні питання виконання підпункту 200.1 Національного плану дій на 2012 рік щодо впровадження Програми економічних реформ на 2010–2014 роки» «Заможне суспільство, конкурентноспроможна економіка, ефективна держава«Забезпечення ефективності запобігання та протидії проявам корупції на державній службі та службі в органах місцевого самоврядування»

Під такою назвою в Центрі перепідготовки та підвищення кваліфікації кадрів відбувся черговий семінар з серії запланованих, учасниками якого були працівники районних підрозділів територіальних органів центральних органів виконавчої влади управління Державної казначейської служби України в Чернігівській області та управління пенсійного фонду України в Чернігівській області (31 чол.).

На заняттях продовжено розгляд практичних аспектів розробки профілів професійної компетентності посад державної служби та підзаконних нормативно-правових актів Кабінету Міністрів України й Нацдержслужби України, розроблених для запровадження з 1 січня 2013 р. нового Закону України «Про державну службу».

Час оприлюднення: 9 жовтня 2012 р.

Виконавець: Казиміров Д.В.

конт. тел.: (0462) 676-052