«Етика та етикет у державному управлінні та місцевому cамоврядуванні»

14 листопада 2012 року
«Етика та етикет у державному управлінні та місцевому cамоврядуванні»

Виїзний семінар-тренінг під такою назвою було організовано Центром перепідготовки підвищення кваліфікації кадрів в м.Корюківка для посадових осіб місцевого самоврядування, державних службовців місцевих органів влади Корюківського району.

У семінарі, що відбувся у приміщенні Корюківської районної державної адміністрації, взяли участь заступник голови районної ради Володимир Мартинович та керівник апарату районної адміністрації Олександр Безнісько, які наголосили на важливості та актуальності тематики навчання для створення позитивного клімату в колективах та поліпшення взаємодії між працівниками органів державної влади, органів місцевого самоврядування та громадянами.

Проводила навчання учений секретар Центру, кандидат філософських наук Чабак Людмила Анатоліївна, яка розглянула основні аспекти Закону України «Про правила етичної поведінки», Наказу Головного управління державної служби України «Про затвердження Загальних правил поведінки державного службовця», звернула увагу на поняття етичної поведінки, професійної культури та моралі.

Під час семінару його слухачі мали можливість проаналізувати основні принципи та вимоги до професійної етики в органах державної влади та органах місцевого самоврядування, розглянути вимоги до етики ділового спілкування, форми та види ділової комунікації, комунікаційні ефекти, мистецтво слухання, принципи конструктивної критики і похвали. Також було звернуто увагу на основні вимоги до ділового етикету як сукупності правил поведінки людини.

Навчання відбувалося в інтерактивному режимі, із застосуванням практичних вправ та аналізу реальних прикладів та моделей поведінки.

Час оприлюднення: 15 листопада 2012 р.

Виконавець: Чабак Л.А.

конт. тел.: (0462) 676-052