Новини за 4 грудня 2012р.

4 грудня 2012 року

4 грудня Центр підвищення кваліфікації кадрів провів семінар-тренінг «Зміни в земельному законодавстві України» для посадових осіб місцевого самоврядування, державних службовців місцевих органів влади Куликівського району.

Відкрила навчання заступник голови, начальник агропромислового розвитку районної державної адміністрації Ніна Володимирівна Клочок. Вона наголосила на важливості та актуальності теми семінару і висловила сподівання, що після тренінгу посадовці матимуть достатньо знань для ефективного і швидкого врегулювання земельних питань.

Під час міні-лекції та виконання практичних вправ слухачі розглянули важливі питання, а саме: реалізація права власності громадян на землю, механізми відведення та продаж земельних ділянок, оренда земель як складова розвитку товарних земельних відносин і соціального захисту селян.

Проводив заняття завідувач сектору взаємодії із засобами масової інформації та зв’язків з громадськістю головного управління Держкомзему у Чернігівській області Ігор Борисович Пузан.

Час оприлюднення: 5 грудня 2012 р.

Виконавець: Карпенко Т.К.

конт. тел.: (0462) 676-052