«Ділове українське мовлення в сфері державного управління та місцевого самоврядування»

6 березня 2013 року
«Ділове українське мовлення в сфері державного управління та місцевого самоврядування»

За програмою постійно діючого тематичного семінару в Центрі перепідготовки та підвищення кваліфікації кадрів триває друге заняття для спеціалістів апарату, управлінь та відділів обласної державної адміністрації, виконавчого апарату обласної ради.

Перед слухачами виступив старший викладач кафедри соціальної економіки Чернігівського державного технологічного університету, кандидат історичних наук Олександр Кухарук, який у рамках теми «Т.Г.Шевченко та історико-культурний й мовний процес в Україні ХІХ століття» розповів про окремі сторінки з життя цієї непересічної людини, генія свого часу, а також про підготовку фундаментального видання «Шевченківська енциклопедія». «У 1860-80-х рр. Шевченко був настільною книгою для народників, входив до трійки найбільш друкованих поетів у Російській імперії…», відзначив Олександр Васильович, характеризуючи вплив Т.Г.Шевченка на громадсько-політичне життя Росії та України, його внесок у становлення української літературної мови.

Упродовж наступних лекцій та практичних занять учасники навчання звернули увагу на такі питання, як: граматична парадигма самостійних та службових частин мови в ділових паперах; загальні вимоги до складаннята оформлення організаційних документів та документів щодо особового складу; організація документообігу, порядок обробки документів, реєстрація та контроль документів та психологічна природа людської комунікації.

Час оприлюднення: 6 березня 2013 р.

Виконавець: Казіміров Д.В.

конт. тел.: (0462) 676-052