«Навчання за професійною програмою підвищення кваліфікації за напрямом 1501 «Державне управління»

18 березня 2013 року
«Навчання за професійною програмою підвищення кваліфікації за напрямом 1501 «Державне управління»»

Проходить в Центрі перепідготовки та підвищення кваліфікації кадрів для бухгалтерів сільських, селищних та міських рад з 18 по 22 березня. У відкритті навчання взяв участь директор Центру Володимир Бойко.

Під час тематичних зустрічей та конверсаторіумів слухачі розглянуть особливості планування та використання місцевих бюджетів; порядок нарахування, виплати, індексації та коригування заробітної плати; питання бухгалтерського обліку: нарахування зносу, складання меморіальних ордерів, ведення головної книги.

Для бухгалтерів висвітлюватиметься порядок подання звітів про зайнятість і працевлаштування інвалідів; питання оренди земель як важливої складової розвитку товарних земельних відносин і соціального захисту селян; угоди про асоціацію та зону вільної торгівлі: наслідки укладення для України; підготовки та запровадження програм соціально-економічного та культурного розвитку, цільових програм; психологічні засади продуктивності ділового спілкування.

Також запланована низка практичних занять, на яких посадовці удосконалюватимуть своє вміння працювати з електронними таблицями Microsoft Excel та користування Інтернетом.

Час оприлюднення: 18 березня 2013 р.

Виконавець: Казіміров Д.В.

конт. тел.: (0462) 676-052