«Правові аспекти діяльності місцевих державних адміністрацій та запровадження нового законодавства про державну службу»

19 березня 2013 року
«Правові аспекти діяльності місцевих державних адміністрацій та запровадження нового законодавства про державну службу»

Таку назву має тематичний короткостроковий семінар для начальників юридичних відділів апаратів райдержадміністрацій, що проходить в Центрі перепідготовки та підвищення кваліфікації кадрів з 19 по 21 березня.

Програмою семінару передбачено висвітлення таких питань, як: застосування норм права: теоретичні та практичні аспекти; особливості процесуального представництва місцевих державних адміністрацій та її окремих посадових осіб в судах та інших установах; права та нормотворчості при виконані завдань державного управління; питання повноважень місцевих органів виконавчої влади щодо земельного законодавства; культури усного та писемного ділового мовлення; етики державного службовця та основних аспектів Закону України «Про правила етичної поведінки».

Окрім цього, в рамках семінару слухачі візьмуть участь у відеокоференції «Захист прав громадян України в Європейському суді».

***

«Захист прав громадян України в Європейському суді»

відбудеться 20 березня 2013 р. у рамках діяльності Мережі центрів європейської інформації. Захід одночасно проходитиме в шести регіонах України: Черкасах, Чернівцях, Рівному, Дніпропетровську, Миколаєві.

Відомі юристи, адвокати, керівники правозахисних організацій України, начальники юридичних відділів адміністрацій та управлінь юстиції, науковці ознайомлять всіх присутніх з основними аспектами захисту прав українських громадян в Європейському Суді, нормативно-правовою базою, механізмами підготовки відповідних пакетів документів, наведуть конкретні приклади захисту прав українців та ін.

Учасники відеоконфенції, а це представники громадських організацій, державні службовці, викладачі, студенти та всі, зацікавлені зазначеною тематикою, зможуть взяти участь в обговоренні та з’ясувати важливі для себе питання.

В Чернігові організаторами заходу стали Центр європейської інформації Чернігівської обласної універсальної наукової бібліотеки ім. В. Г. Короленка та Сіверський інститут регіональних досліджень.

Місце проведення відео конференції в м. Чернігів: пр-т Миру, 43, аудиторія №3 Чернігівського центру перепідготовки та підвищення кваліфікації кадрів.

Початок о 15.00.

Запрошуємо до участі всіх бажаючих.

Час оприлюднення: 19 березня 2013 р.

Виконавець: Казіміров Д.В.

конт. тел.: (0462) 676-052