«Зустріч міського голови зі студентами чернігівських вузів»

26 березня 2013 року
Зустріч міського голови зі студентами чернігівських вузів

В рамках семінару «Державна служба та служба в органах місцевого самоврядування в Україні: правовий статус, стиль і методи роботи» міський голова Олександр Соколов провів лекцію для студентів, які проходять навчання у Чернігівському центрі перепідготовки та підвищення кваліфікації кадрів. Загалом у цьогорічному семінарі беруть участь 36 випускників чернігівських вищих начальних закладів, які виявили бажання працювати в місцевих органах влади.

Під час заняття міський голова розповів про історичні аспекти місцевого самоуправління у Чернігові. Зокрема, цього року виповнюється 390 років з часу отримання містом Магдебурзького права. Йшлося також про основні напрями діяльності виконавчих органів місцевого самоврядування, формування доходів та видатків місцевого бюджету, виконання загальноміських програм щодо соціально-економічного, культурного розвитку, житлового-комунального господарства, будівельної галузі, транспортного забезпечення міста.

Крім того, міський голова відповідав на запитання студентів, що стосувалися перспектив розвитку промислових підприємств Чернігова, будівництва сміттєпереробного заводу, ліквідації наслідків снігопаду. Студенти відзначили позитивно роботу комунальних служб в умовах різкого погіршення погодних умов, оцінивши її на четвірку за п’ятибальною шкалою.

На завершення спілкування з молодими людьми О.Соколов запросив їх до участі у конкурсах на заміщення вакантних посад у міськраді, оскільки молоді фахівці, котрі готові впроваджувати нові управлінські рішення, завжди необхідні Чернігову.

***

«Особливості здійснення бухгалтерського обліку і звітності в бюджетних установах та забезпечення ефективності запобігання та протидії проявам корупції на державній службі та службі в органах місцевого самоврядування»

Одноденний семінар для начальників відділів бухгалтерського обліку і звітності фінансових управлінь райдержадміністрацій та міських рад пройшов сьогодні в Центрі перепідготовки та підвищення кваліфікації кадрів. У відкритті заходу взяли участь директор Департаменту фінансів облдержадміністрації Валерій Дудко та директор Центру Володимир Бойко.

Під час занять обговорювалася низка питань щодо ведення бухгалтерського обліку, складання звітності за місяць та квартал в місцевих органах виконавчої влади, справляння податку на доходи фізичних осіб; розглядалися особливості індексації грошових доходів та методика розрахунку середньої заробітної плати. Окрім цього, висвітлювалися аспекти сучасного антикорупційного законодавства України, закону України «Про засади запобігання і протидії корупції» та контролю за дотриманням бюджетного законодавства при використанні бюджетних коштів установи.

Час оприлюднення: 26 березня 2013 р.

Виконавець: Казіміров Д.В.

конт. тел.: (0462) 676-052