«Питання реалізації в області єдиної державної освітньої політики»

27 березня 2013 року
Питання реалізації в області єдиної державної освітньої політики

За програмою тематичного короткострокового семінару в Центрі перепідготовки та підвищення кваліфікації кадрів 27-28 березня проводиться навчання начальників відділів (управлінь) освіти райдержадміністрацій, міських рад Чернігова, Ніжина та Прилук. У відкритті заходу взяли участь заступник начальника управління освіти і науки облдержадміністрації Микола Конопацький та заступник директора Центру Петро Підгайний.

Під час навчання слухачі розглянуть актуальні питання розвитку галузі освіти Чернігівщини; роботи органів управління освітою щодо забезпечення навчально-виховного процесу в освітніх закладах області; правової діяльності закладів та установ освіти.

Також посадовці звернуть увагу на стан матеріально-технічного забезпечення закладів освіти області; проблеми та перспективи організації інклюзивного навчання в закладах освіти області; стан готовності загальноосвітніх навчальних закладів області до виконання Державних стандартів початкової загальної освіти та базової і повної загальної середньої освіти в частині впровадження предмета «Сходинки до інформатики» з 2 класу та вивчення другої іноземної мови з 5 класу.

Час оприлюднення: 27 березня 2013 р.

Виконавець: Казіміров Д.В.

конт. тел.: (0462) 676-052