Новини за 29 березня 2013р.

29 березня 2013 року

28 березня Центр підвищення кваліфікації кадрів провів семінар-тренінг «Зміни в земельному законодавстві України» для посадових осіб місцевого самоврядування, державних службовців місцевих органів влади Сосницького району.

Відкрив навчання керівник апарату районної державної адміністрації Микола Степанович Єсипенко. Він наголосив на важливості та актуальності теми семінару і висловив сподівання, що після семінару посадовці матимуть достатньо знань для ефективного і швидкого врегулювання земельних питань. Брав участь у семінарі також перший заступник голови районної державної адміністрації Федір Володимирович Давиденко.

Слухачі розглянули такі важливі питання: реалізація права власності громадян на землю, механізми відведення та продаж земельних ділянок, оренда земель як складова розвитку товарних земельних відносин і соціального захисту селян.

Проводив навчання завідувач сектора взаємодії із засобами масової інформації та зв’язків з громадськістю Головного управління Держземагентства у Чернігівській області Ігор Борисович Пузан.

Час оприлюднення: 29 березня 2013 р.

Виконавець: Карпенко Т.К.

конт. тел.: (0462) 676-052