«Нове законодавство про державну службу: практика запровадження».

28 травня 2013 року
«Нове законодавство про державну службу: практика запровадження».

За програмою постійно діючого семінару 28-30 травня 2013 р. Чернігівський центр перепідготовки та підвищення кваліфікації кадрів проводить навчання для керівників апаратів райдержадміністрацій, керуючих справами, секретарів виконавчих комітетів Чернігівської, Ніжинської, Прилуцької міських рад. Зі вступним словом до слухачів звернувся директор Центру Володимир Бойко.

Під час тематичних зустрічей та конверсаторіумів учасники навчання обговорюватимуть аспекти практичного застосування Закону України «Про адміністративні послуги в Україні» при наданні адміністративних послуг через Центри надання адміністративних послуг; удосконалення системи надання адміністративних послуг в області; правового регулювання відносин, спрямованих на реалізацію особами, які відбувають чи відбули покарання прав і свобод, передбачених Конституцією та законами України.

Також розглядатимуться питання нормотворчої діяльності місцевих державних адміністрацій у процесі прийняття управлінських рішень; удосконалення системи контролю за виконанням завдань, визначених актами і дорученнями Президента України, Кабінету Міністрів України, розпорядженнями та дорученнями голови обласної державної адміністрації та станом реагування на запити, звернення, листи депутатів усіх рівнів. Окреме практичне заняття буде присвячено веденню діловодства в органах виконавчої влади з використанням системи електронного документообігу.

У рамках навчання 29 травня держслужбовці та посадові особи місцевого самоврядування візьмуть участь у виїзному практичному занятті, під час якого ознайомляться з роботою Корюківської районної державної адміністрації.

Час оприлюднення: 28 травня 2013 р.

Виконавець: Казіміров Д.В.

конт. тел.: (0462) 676-052