Оцінювання учасників конкурсу з добору кандидатів до Президентського кадрового резерву «Нова еліта нації»

1 червня 2013 року
Оцінювання учасників конкурсу з добору кандидатів до Президентського кадрового резерву «Нова еліта нації»

1 червня 2013 року в приміщенні Чернігівського центру перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій відбулося оцінювання учасників конкурсу з добору кандидатів до Президентського кадрового резерву «Нова еліта нації» у 2013 році в Чернігівській області.

Захід є одним із етапів виконання Указу Президента України від 5 квітня 2012 р. № 246 «Про Президентський кадровий резерв “Нова еліта нації”», який формується з метою добору та підготовки до роботи у сферах державного управління, що мають пріоритетне значення для досягнення цілей соціально-економічного розвитку, найбільш обдарованих громадян України.

Безпосереднім організатором цього конкурсу виступає Національне агентство України з питань державної служби та його територіальні підрозділи. Методичний і технічний супровід забезпечує Національна академія державного управління при Президентові України.

Оцінювання учасників конкурсу проводила експертна комісія, яке проходило у 4 етапи:

• тестування на предмет володіння загальними та спеціальними знаннями, необхідними вміннями та навичками;

• тестування з іноземної мови;

• анкетування з визначення морально-психологічних та ділових якостей;

• інтерв’ю з учасниками.

Для забезпечення прозорості та неупередженості перші два етапи здійснювалися дистанційним методом, аби виключити вплив будь-яких суб’єктивних факторів на результати оцінювання.

Загалом, участь у конкурсі від нашого регіону взяли 36 осіб. Це представники органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, підприємств, установ та організацій Чернігівщини.

За отриманими результатами формуватиметься обласний рейтинговий список кандидатів, який надалі стане частиною загальнонаціонального. Саме на його основі визначатиметься склад Президентського кадрового резерву.

У 2013 році добір кандидатів до Президентського кадрового резерву здійснюється за сферами державного управління, що мають пріоритетне значення для досягнення цілей соціально-економічного розвитку: фінансово-економічного, соціально-гуманітарного, інвестицій та інновацій, паливно-енергетичного комплексу, сільського господарства, житлово-комунального господарства.

Час оприлюднення: 1 червня 2013 р.

Виконавець: Казіміров Д.В.

конт. тел.: (0462) 676-052