Прес-анонс

12 липня 2013 року
Ознайомчий візит делегації Профспілкової асоціації молодих сільських голів Прикарпаття до Чернігівської області

з 16 по 18 липня 2013 р. в Чернігівській області в рамках міжрегіональних обмінів та з метою сприяння реалізації в регіонах завдання Президента України щодо розвитку сільських населених пунктів перебуватиме делегація представників органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області у складі: восьми сільських голів, голови обласної організації профспілки працівників державних установ, начальника відділу виконавчого апарату обласної ради, двох працівників Івано-Франківського центру перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій.

В рамках візиту планується низка заходів. Зокрема:

– 16 липня – проведення «круглого столу» до 23-ї річниці ухвалення Декларації про державний суверенітет України. На ньому обговорюватимуться два питання: проект Концепції реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади в Україні та реалізація державної політики національної пам’яті в Івано-Франківській та Чернігівській областях. Початок – об 11.00.

– зустріч із керівництвом Чернігівської обласної ради. Тема – «Розвиток місцевого самоврядування у Чернігівській області. Досвід роботи Чернігівської обласної ради». Початок – о 14.00.

– 17 липня – ознайомлення з роботою Прохорської сільської ради Борзнянського району.

– 18 липня – «круглий стіл» на тему: «Реалізація в Україні стратегії сталого розвитку та належного врядування: досвід Івано-Франківщини та Чернігівщини» (презентація досвіду розробки і реалізації проектів місцевого розвитку Івано-Франківщини). Початок – о 9.30.

Час оприлюднення: 12 липня 2013 р.

Виконавець: Чабак Л.А.

конт. тел.: (0462) 676-052