«РОЗУМОВСЬКІ ЗУСТРІЧІ» В ЧЕРНІГОВІ

30 липня 2013 року
«РОЗУМОВСЬКІ ЗУСТРІЧІ» В ЧЕРНІГОВІ

Цього року пройдуть 28 листопада. Йдеться про щорічну науково-практичну конференцію за міжнародною участю, організацію якої ініціювали Чернігівський центр перепідготовки та підвищення кваліфікації кадрів, Сіверський інститут регіональних досліджень, а ідею підтримав Український інститут національної пам’яті.

На Зустрічах обговорюватимуться:

– питання майбутнього реформуванню місцевого самоврядування та територіальної організації влади в України;

– проблемні аспекти запровадження нового законодавства про державну службу та змін до антикорупційного законодавства України (у зв’язку з вимогами адаптації до європейського права);

– світовий та вітчизняний досвід організації роботи органів влади й місцевого самоврядування, адміністративно-територіального устрою (в історичній ретроспективі).

За підсумками друкуватиметься збірник доповідей та виступів.

Робоча мова: українська, англійська.

До участі запрошуються науковці, освітяни, працівники органів державної влади та місцевого самоврядування, всі, кого цікавить зазначена проблематика.

Заявки для участі та тексти доповідей /виступів надсилати на адресу: chcppk@gmail.com до 14 жовтня 2013 р.

Контактні телефони: 0462 676-052, 067 4617386

Докладніше з вимогами до оформлення матеріалів можна ознайомитися тут

Час оприлюднення: 30 липня 2013 р.

Виконавець: Кошма А.І.

конт. тел.: (0462) 676-052

«КОРОП – ЄВРОПЕЙСЬКЕ МІСТЕЧКО»

29 липня 2013 року
«КОРОП – ЄВРОПЕЙСЬКЕ МІСТЕЧКО»

Вийшла нова книга з серії «Європейська місто», а саме: «Короп – європейське містечко», підготовлена до друку Чернігівським центром перепідготовки та підвищення кваліфікації кадрів. Її автор – письменниця та краєзнавець, автор книг з історії Коропа і його видатних особистостей Валентина Михайленко.

Видання присвячено минулому та сучасності Коропа від часів його виникнення – до сьогодення та складається з таких нарисів: «Короп – історичне місто України», «Славні сторінки в історії Коропщини», «Короп у ХІХ ст.», «На теренах ХХ ст.», «Короп сучасний», «Святині Коропа», «Миколаївський ярмарок у Коропі», «Минуле Коропа у спогадах його мешканців», «Відомі люди Коропа». Особлива увага приділена розвиткові самоврядних засад у містечку – незалежно від періоду історії та з точки зору його європейської ідентичності.

27 липня книгу презентовано на традиційному Миколаївському ярмарку в Коропі. З електронною версією виданням можна ознайомитися за адресою: http://www.siver.uct.ua/biblioteka.php

Час оприлюднення: 29 липня 2013 р.

Виконавець: Кошма А.І.

конт. тел.: (0462) 676-052

«ХРЕЩЕННЯ КИЇВСЬКОЇ РУСІ: ВИЗНАЧНА ПОДІЯ В ІСТОРІЇ УКРАЇНСЬКОГО НАРОДУ»

24 липня 2013 року
«ХРЕЩЕННЯ КИЇВСЬКОЇ РУСІ:ВИЗНАЧНА ПОДІЯ В ІСТОРІЇ УКРАЇНСЬКОГО НАРОДУ»

Під такою назвою підготовлено та розміщено в Інтернеті електронну версію збірки матеріалів однойменної науково-практичної конференції. Вона проходила в Чернігові 5 червня 2013 року на виконання Указу Президента України від 21 січня 2013 року № 34 «Питання організації та проведення заходів з відзначення 1025-річчя Хрещення Київської Русі», відповідного розпорядження голови обласної державної адміністрації

Видання відкривається вітальним словом голови Чернігівської облдержадміністрації Володимира Хоменка та містить два розділи: історичний і філософсько-культурологічний. Всього – двадцять сім матеріалів. Серед авторів: доктори наук Алла Киридон, Сергій Лепявко, В’ячеслав Мордвінцев, Володимир Ричка, Володимир Личковах; дослідники з Донецька, Запоріжжя, Києва, Чернігова. Йдеться, зокрема, про роль Володимирового хрещення у подальшому розвитку українських земель, процеси християнізації на Русі до і після прийняття християнства Володимиром, роль Києва та Чернігова в цьому, постаті діячів православної церкви, які пов’язані з Чернігово-Сіверщиною.

Книга призначена для державних службовців, посадових осіб місцевого самоврядування, політологів, істориків, викладачів, аспірантів, студентів, всіх, хто цікавиться питаннями християнізації Київської Русі та розвитку християнства на теренах України. Збірка рекомендована до друку рішенням Вченої ради Українського інституту національної пам’яті.

У підготовці видання взяли участь: Департамент культури та туризму, національностей та релігій Чернігівської облдержадміністрації, Київське представництво Інституту Кеннана, Сіверський інститут регіональних досліджень, Сіверський центр післядипломної освіти, Український інститут національної пам’яті, Чернігівська міська рада.

Зі збіркою можна ознайомитися за адресою: http://www.siver.uct.ua/biblioteka.php

Час оприлюднення: 24 липня 2013 р.

Виконавець: Кошма А.І.

конт. тел.: (0462) 676-052

«Реалізація в Україні стратегії сталого розвитку та належного врядування: досвід Івано-Франківщини та Чернігівщини»

19 липня 2013 року
«Реалізація в Україні стратегії сталого розвитку та належного врядування: досвід Івано-Франківщини та Чернігівщини»

Завершилося перебування делегації Профспілкової асоціації молодих сільських голів Прикарпаття у Чернігівській області. Своєрідним підсумком, а водночас – заділом на майбутнє став «круглий стіл» на тему: «Реалізація в Україні стратегії сталого розвитку та належного врядування: досвід Івано-Франківщини та Чернігівщини», що є однією з необхідних умов для здійснення завдання Президента України стосовно розвитку сільських населених пунктів. Крім прикарпатців в ньому взяли участь працівники виконавчого апарату обласної ради, сільські голови Чернігівського, Городнянського, Ріпкинського, Щорського районів. Всього – понад 30 чоловік.

Йшлося, насамперед, про можливості залучення коштів із додаткових джерел за допомогою участі в різноманітних конкурсах. На початку засідання своїм досвідом поділилися гості. Зокрема, йшлося про реалізацію дворічного міжнародного проекту «Формування громадянського суспільства у сільських та селищних радах Івано-Франківщини», а також про практику проведення обласних конкурсів та програм розвитку місцевого самоврядування. Про свої успіхи щодо реалізації власних ідей, залучення до їх громади розповіли сільські голови Прикарпаття. Зокрема, як з’ясувалося, за весь час діяльності (починаючи з 1999 р.) Іван Мосюк, Старутинський сільський голова Богородчанського району, зумів виграти шістнадцять проектів та залучити таким чином додатково 1 млн. 200 грн. для свої територіальної громади.

У наступній частині до слова запрошувалися чернігівці – мовилося про участь у Всеукраїнському конкурсі проектів та програм розвитку територіальних громад, впровадженні в області проекту ЄС ПРООН «Місцевий розвиток орієнтований на громаду». Про свої здобутки (часом – несподівані та неочікувано позитивні) розповіли сільські голови Придесення, навівши приклади запровадження нових соціальних напрямів.

Час оприлюднення: 19 липня 2013 р.

Виконавець: Кошма А.І.

конт. тел.: (0462) 676-052

З нагоди 23-ї річниці ухвалення Декларації про державний суверенітет України

16 липня 2013 року
З нагоди 23-ї річниці ухвалення Декларації про державний суверенітет України

16 липня в Чернігівському центрі перепідготовки та підвищення кваліфікації кадрів відбулася зустріч за «круглим столом», під час якої обговорювалися два питання:

– проект Концепції реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади в Україні: яким бути самоврядуванню в Україні;

– реалізація державної політики національної пам’яті в Івано-Франківській та Чернігівській областях: регіональний вимір.

В роботі «круглого столу» взяли участь: радник Президента України Володимир Зубанов, голова обласної ради Анатолій Мельник, в.о. заступника голови облдержадміністрації Юрій Музика, перший заступник голови обласної ради Іван Коробка. В обговоренні виступили представники делегації Профспілкової асоціації молодих сільських голів Прикарпаття, а також сільські голови з Чернігівської області, працівники органів державної влади та самоврядування, викладачі вищих навчальних закладів Чернігівщини.

У своєму виступі Анатолій Мельник наголосив, що зустрічі подібного формату – це свідчення налагодження безпосереднього міжрегіонального співробітництва. Під час таких «круглих столів» зростає ефективність прийняття і аналізу важливих питань суспільно-політичного життя. І, особливо, це стосується обговорення проекту Концепції реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади в нашій державі.

Під час дискусії Володимир Зубанов відзначив, що для зміцнення незалежності України, їй потрібні дієві реформи. В тому числі – адміністративної та реформа місцевої влади. Такі реформи мають бути продуманими та схваленими суспільством.

Під час обговорення питання реалізації політики національної пам`яті, учасники «круглого столу» порівнювали регіональні особливості Івано-Франківщини та Чернігівщини і дійшли висновку, що, політика національної пам’яті повинна базуватися на принципах знаходження спільного знаменника та на позитивних прикладах, які сприймаються в усіх регіонах України.

Час оприлюднення: 16 липня 2013 р.

Виконавець: Кошма А.І.

конт. тел.: (0462) 676-052

***

Делегація з Прикарпаття ознайомилася з досвідом роботи Чернігівської обласної ради та зустрілася з її керівництвом

Сьогодні перший заступник голови обласної ради Іван Коробка зустрівся з учасниками ознайомчого візиту (виїзного семінару) делегації Профспілкової асоціації молодих сільських голів Прикарпаття до Чернігівської області, що проводиться в рамках реалізації Програми заходів щодо розвитку лідерства та Проекту «Формування громадянського суспільства у сільських і селищних громадах Івано-Франківської області».

Захід відбувся у рамках, передбаченої семінаром теми: «Розвиток місцевого самоврядування у Чернігівській області. Досвід роботи обласної ради».

Звертаючись до гостей з Прикарпаття, Іван Коробка наголосив, що такі зустрічі, як нинішня, дають можливість поділитися досвідом різних регіонів України щодо використання потенціалу місцевого самоврядування, а через нього – і потенціалу населення відповідних територій для вирішення економічних і соціальних питань життєдіяльності громад.

Знайомлячи присутніх з характеристикою краю, керівник стисло проінформував про минувшину та сьогодення Чернігівщини, детально спинився на окремих аспектах діяльності обласної ради та органів місцевого самоврядування області.

Виступаючий акцентував увагу на основних напрямках та формах роботи обласного представницького органу в галузі вирішення повноважень щодо прийняття нормативних та регуляторних актів ради, галузевих програм розвитку регіону, налагодження співпраці з районними та базовими радами області по розв’язанню важливих проблем розвитку економіки, збереження і функціонування соціальної сфери територіальних громад тощо. Особливий акцент доповідач зробив на ситуації з наповненням бюджетів рад усіх рівнів, а також на необхідності впровадження Концепції реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади в державі, ініційованої Президентом України.

– Сьогодні за «круглим столом» ви взяли участь в обговоренні проекту Концепції реформування місцевого самоврядування в Україні. Отож маєте уяву про реальні позитивні перспективи, які отримають ради в разі впровадження цих реформ у життя. Будемо сподіватися, що разом із вами ми посприяємо цьому процесу, – зазначив керівник.

Він також наголосив, що враховуючи дефіцит бюджетного фінансування на соціальний розвиток територіальних громад, в області взято напрямок на залучення коштів Державного бюджету та європейських інституцій до формування і реалізації регіональної соціальної політики, що є на даний час перспективною справою. На сьогодні – це участь громад у 2-й фазі Проекту ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток орієнтований на громаду» та у Всеукраїнському конкурсі проектів та програм розвитку місцевого самоврядування, який залучає кошти Держбюджету на реалізацію напрацьованих радами соціальних проектів.

Зокрема, обласна рада також подала для участі в конкурсі проект «Відкрити дітям та дорослим новий світ власних можливостей», який був розроблений у комунальному закладі медико-соціального захисту «Прилуцький обласний будинок дитини «Надія» Чернігівської обласної ради під керівництвом Заслуженого лікаря України, депутата обласної ради Надії Ющенко.

На завершення свого виступу Іван Коробка ознайомив учасників виїзного семінару із змістом окремих, прийнятих у поточному скликанні рішень, дія яких безпосередньо спрямована на захист інтересів населення та соціально-економічний розвиток громад, акцентував увагу на позитивних організаційних напрацюваннях обласної ради та побажав гостям з Прикарпаття плідної роботи, приємних і цікавих вражень від знайомства з Чернігівщиною.

На зустрічі також виступили Ніна Гушпіт, голова Івано-Франківського обкому профспілки працівників держустанов та її місцевий колега – Микола Петренко, очільник Чернігівської обласної профільної профспілки, які акцентували увагу присутніх на темі соціального захисту працівників органів місцевого самоврядування та виконавчої влади, інших важливих питаннях профспілкової і управлінської діяльності.

Після зустрічі з керівництвом обласної ради члени делегації Івано-Франківської області ознайомилися з кабінетом місцевого самоврядування, про основні напрямки роботи якого їм розповіла Інна Копич, заступник начальника організаційного відділу-керівником методичним кабінетом місцевого самоврядування виконавчого апарату обласної ради.

Виконавець: До інформації, відділ інформаційного забезпечення та зв’язків з громадськістю виконавчого апарату Чернігівської обласної ради

Прес-анонс

12 липня 2013 року
Ознайомчий візит делегації Профспілкової асоціації молодих сільських голів Прикарпаття до Чернігівської області

з 16 по 18 липня 2013 р. в Чернігівській області в рамках міжрегіональних обмінів та з метою сприяння реалізації в регіонах завдання Президента України щодо розвитку сільських населених пунктів перебуватиме делегація представників органів місцевого самоврядування Івано-Франківської області у складі: восьми сільських голів, голови обласної організації профспілки працівників державних установ, начальника відділу виконавчого апарату обласної ради, двох працівників Івано-Франківського центру перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій.

В рамках візиту планується низка заходів. Зокрема:

– 16 липня – проведення «круглого столу» до 23-ї річниці ухвалення Декларації про державний суверенітет України. На ньому обговорюватимуться два питання: проект Концепції реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади в Україні та реалізація державної політики національної пам’яті в Івано-Франківській та Чернігівській областях. Початок – об 11.00.

– зустріч із керівництвом Чернігівської обласної ради. Тема – «Розвиток місцевого самоврядування у Чернігівській області. Досвід роботи Чернігівської обласної ради». Початок – о 14.00.

– 17 липня – ознайомлення з роботою Прохорської сільської ради Борзнянського району.

– 18 липня – «круглий стіл» на тему: «Реалізація в Україні стратегії сталого розвитку та належного врядування: досвід Івано-Франківщини та Чернігівщини» (презентація досвіду розробки і реалізації проектів місцевого розвитку Івано-Франківщини). Початок – о 9.30.

Час оприлюднення: 12 липня 2013 р.

Виконавець: Чабак Л.А.

конт. тел.: (0462) 676-052

«Ефективна комунікація»

10 липня 2013 року
«Ефективна комунікація»

Семінари-тренінги під такою назвою проводить Чернігівський центр перепідготовки та підвищення кваліфікації кадрів для державних службовців центрів зайнятості Чернігівської області. Навчання розпочалися 2 липня і будуть тривати до 28 серпня. За цей час передбачено проведення 17 одноденних тренінгів, в яких візьмуть участь 256 осіб.

Під час заходу державні службовці ознайомляться з особливостями професійної взаємодії працівників центрів зайнятості, правилами ефективного розв’язання конфліктів в колективі, з’ясують що таке професійне вигорання та які є правила психогігієни працівників соціальної сфери.

Тренінги проводить декан факультету соціальної роботи Чернігівського державного технологічного університету, кандидат психологічних наук Тетяна Сила.

Час оприлюднення: 10 липня 2013 р.

Виконавець: Коваленко Н.В.

конт. тел.: (0462) 676-052

Інформація за І півріччя 2013 року про підвищення кваліфікації державних службовців, посадових осіб місцевого самоврядування, депутатів місцевих рад та кадрового резерву в Чернігівському центрі перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій

9 липня 2013 року
Інформація за І півріччя 2013 року про підвищення кваліфікації державних службовців, посадових осіб місцевого самоврядування, депутатів місцевих рад та кадрового резерву в Чернігівському центрі перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій

В Центрі у І півріччі 2013 року підвищили свою кваліфікацію 1628 державних службовців місцевих органів державної виконавчої влади та 59 – територіальних підрозділів центральних органів державної виконавчої влади в області. Також навчалися 1428 посадових осіб місцевого самоврядування. Загальне число випускників у першому півріччі 2013 року склало 3115 особи.

Крім традиційних форм навчання, в Центрі вперше було запроваджено навчання за професійною програмою підвищення кваліфікації з англійської мови. Сформована за галузевою ознакою, вона орієнтується на реалізацію державної політики у сфері європейської інтеграції, насамперед на положення Угоди про політичну асоціацію та посилену зону вільної торгівлі між Україною та ЄС. Навчання призначається для спеціалістів апарату, департаментів, управлінь та відділів обласної державної адміністрації, районних державних адміністрацій та місцевих рад, на яких покладено обов’язки щодо європейської та євроатлантичної співпраці.

Тривала практика організації виїзних семінарів-тренінгів безпосередньо за місцем роботи слухачів. Проведено 34 таких навчань. 17 з них – згідно плану-графіка, в т.ч. чотири з питань земельного законодавства, три з питань запровадження системи електронного документообігу в органах державної влади та місцевого самоврядування, два – з питань комунальної власності.

Протягом травня – червня позапланово проведено 17 виїзних семінарів з питань нового антикорупційного законодавства. Останнє обумовлене змінами, що сталися в законодавстві протягом звітного періоду. Всього ж у І півріччі 2013 року відбулося 29 тематичних семінарів (з врахуванням попередніх) з питань запобігання та протидії проявам корупції на державній службі та службі в органах місцевого самоврядування, в яких взяли участь 1722 посадовця.

2013 року Центр вдруге працював як інтерв’ю-центр під час регіонального етапу конкурсного добору кандидатів до Президентського кадрового резерву «Нова еліта нації». Всього було подано 36 заявок. За результатами оцінювання в Центрі експертна комісія сформувала обласний рейтинговий список кандидатів.

Традиційно в Центрі проводився тематичний короткотерміновий семінар в рамках проведення щорічного Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець» для учасників другого туру зазначеного конкурсу. Для конкурсантів був проведений і тренінг «Лідерство у сфері державного управління та в системі державної служби». В навчанні взяли участь 37 осіб.

З метою реалізації статутного завдання щодо надання методичної допомоги органам влади та місцевого самоврядування в навчальному закладі підготовлено 12 навчально-методичних збірників та оновлено 4 збірника тестових завдань, поповнено базу відео-лекцій (20 назв), розроблялися та оновлювалися мультимедійні презентації викладачів Центру (близько 30 нових назв), збільшувалися бібліотечні фонди. Зазначені розробки розміщені на сайті Центру та на YouToube.

Центр також співпрацював з українськими та міжнародними організаціями, громадськими формуваннями – Національною академією державного управління при Президентові України, Інститутом законодавства Верховної Ради України, Київським представництвом Інституту Кеннана, фондом Ганса Зайделя, Сіверським інститутом регіональних досліджень, програмою співпраці «НАТО–Україна», Мережею Центрів європейської інформації та іншими.

Зокрема, було розпочато реалізацію двохрічного проекту «Сталий розвиток малих міст Чернігівської області» за підтримки фонду Ганса Зайделя, який передбачає проведення семінарів для міських та селищних голів Чернігівської області (26 осіб). Його програма враховує реалізацію в регіонах завдання Президента України щодо створення належних умов для розвитку населених пунктів у сільській місцевості.

В 2013 р. була продовжена і робота з підвищення кваліфікації військовослужбовців, звільнених зі Збройних сил України у зв’язку із їх реформуванням або таких, що підлягають звільненню. Центр шостий раз виграв тендер на навчання колишніх військовослужбовців у рамках Програми «НАТО – Україна з перепідготовки військовослужбовців». У відповідності до договору 20 військовослужбовців підвищили кваліфікацію за програмою курсу «Менеджер у сфері рекламно-видавничої діяльності».

Спільно з громадською організацією «Сіверський інститут регіональних досліджень» Центром було проведено низку заходів до Дня Європи. Зокрема, в рамках Четвертого відкритого міського фестивалю країн Європи, організованого управлінням культури Чернігівської міської ради, організації-партнери спорудили інформаційний намет на Червоній площі Чернігова, в якому було презентовано друковані та фотоматеріали, які стосуються європейської тематики. Також було проведено дві веб-конференції «Забезпечення доступності соціальних послуг для людей з обмеженими можливостями» (15 травня 2013 року) та «Порівняння вигод і втрат від приєднання України до Митного союзу РБК та Угоди про Асоціацію з ЄС» (22 травня 2013 року) за участю Центрів європейської інформації міст Чернігова, Миколаєва, Харкова, Чернігівців, Хмельницького, Херсона.

Протягом півріччя Центром проведено два міжрегіональні заходи за участю відомих українських науковців, а саме:

16 травня – наукова конференція «Українська Держава гетьмана Павла Скоропадського: проблеми дослідження (до 95 річниці проголошення)»; конференція водночас присвячувалася 95-річчю державної служби України, засновником якої є гетьман Павло Скоропадський; організатори – Інститут історії України НАН України, Сіверський інститут регіональних досліджень, Чернігівський центр перепідготовки та підвищення кваліфікації);

5 червня – науково-практична конференція «Хрещення Київської Русі – визначна подія в історії українського народу» (на виконання Указу Президента України від 21 січня 2013 р. № 34 «Питання організації та проведення заходів з відзначення 1025-річчя хрещення Київської Русі»); організатори: Департамент культури і туризму, національностей та релігій облдержадміністрації, Київське представництво інституту Кеннана, Сіверський інститут регіональних досліджень, Український інститут національної пам’яті, Чернігівський центр перепідготовки та підвищення кваліфікації, Чернігівська міська рада; конференція відбулася за ініціативою облдержадміністрації та обласної ради.

Таким чином, у І півріччі 2013 року Центром продовжено роботу як на традиційних для себе напрямах роботи, так і на нових.

Директор Центру

В.М. Бойко

Семінар-консультація з стратегії старого розвитку малого міста

8 липня 2013 року
Семінар-консультація з стратегії старого розвитку малого міста

В рамках україно-німецького проекту «Сталий розвиток малих міст Чернігівської області» 8, 9 липня 2013 р. в Чернігівському центрі перепідготовки та підвищення кваліфікації кадрів проходить консультаційний семінар для міських та селищних голів Чернігівської області.

Під час заходу його учасники ознайомляться з рамковими умовами, необхідними для забезпечення сталого розвитку населених пунктів у сільській місцевості (малих міст та селищ), презентуватиметься профіль міста у контексті сталого розвитку та виконуватиметься вправа з вивчення електронної сторінки міста як засобу привернення до нього уваги інвесторів. Голови територіальних громад обговорюватимуть як впливають існуючі рамкові умови на розвиток міст, зокрема щодо реалізації в регіонах завдання Президента України щодо створення належних умов для розвитку сільських населених пунктів, представлять ресурси своїх територіальних громад як основу її профіля та бази сталого розвитку, проаналізують як впливає профіль міста на його конкурентоспроможність, розглянуть варіанти представлення профіля територіальної громади.

Семінар проводить керівник Інституту врядування та референт фонду Ганса Зайделя Анатолій Чемерис.

Час оприлюднення: 8 липня 2013 р.

Виконавець: Коваленко Н.В.

конт. тел.: (0462) 676-052

Новини за 4 липня 2013р.

4 липня 2013 року

Сьогодні в Центрі перепідготовки та підвищення та підвищення кваліфікації кадрів відбулася зустріч з представниками Національного агентства з питань державної служби. У заході взяли участь директор Центру адаптації державної служби до стандартів Європейського Союзу Марина Канавець, заступник начальника управління – начальник відділу контролю за дотриманням законодавства про державну службу та взаємодії з територіальними органами Андрій Краснощок, головний спеціаліст відділу контролю за дотриманням законодавства по боротьбі з корупцією Роман Гекалюк.

Вони ознайомились із роботою Центру, його матеріально-технічною базою, обговорили пов’язані з цим питання та напрями надання необхідної методичної допомоги. У подальшій бесіді з співробітниками Центру також обговорювались різноманітні аспекти організації навчального процесу та його змісту. Насамперед, йшлося про такі напрями: запобігання та протидія корупції, нове законодавство про державну службу, питання європейської інтеграції України.

Час оприлюднення: 4 липня 2013 р.

Виконавець: Казіміров Д.В.

конт. тел.: (0462) 676-052