Новини за 25 вересня 2013р.

25 вересня 2013 року
Збірник «Стратегічне планування як інструмент місцевого розвитку» вийшов друком

Побачив світ збірник «Стратегічне планування як інструмент місцевого розвитку: матеріали міжнародного семінару», підготовлений Чернігівським центром перепідготовки та підвищення кваліфікації кадрів у співпраці з громадською організацією «Сіверський інститут регіональних досліджень» та Київським представництвом Інституту Кеннана.

До збірки включено тези та доповіді учасників міжнародного семінару «Майбутнє Чернігова: чи можливе залучення інвестицій та приваблення підприємств, населення і туристів до Чернігова та Чернігівського регіону?». Головна увага приділялася запровадженню методу проектного управління, формуванню іміджу міста, залученню інвестицій, розвитку сфери туризму.

Книга призначенa для державних службовців, посадових осіб місцевого самоврядування, викладачів, аспірантів, студентів та всіх, хто цікавиться питаннями забезпечення сталого розвитку територіальних громад.

Матеріали надруковані в авторській редакції з незначними коректорськими правками.

Ознайомитися зі збірником матеріалів можна на сайтах Чернігівського центру перепідготовки та підвищення кваліфікації й Сіверського інституту регіональних досліджень.

Час оприлюднення: 25 вересня 2013 р.

Виконавець: Чабак Л.А.

конт. тел.: (0462) 676-052

***

Нове законодавство про державну службу: методика проведення функціонального обстеження діяльності державних органів, практика запровадження та питання організації проведення спеціальної перевірки

Чергове навчання за програмою постійно діючого семінару для спеціалістів відділів кадрової роботи фінансових управлінь та управлінь соціального захисту населення райдержадміністрацій проходило 25 вересня в Центрі перепідготовки та підвищення кваліфікації кадрів.

Тематика семінару стосувалася методики проведення функціонального обстеження органів державної влади; порядку підвищення рівня професійної компетентності державних службовців; порядку вирішення питань соціального забезпечення державних службовців, відшкодування непередбачуваних витрат державного службовця у зв’язку з його відкликанням із щорічної основної або додаткової основних відпусток; надання медичного висновку у зв’язку з неможливістю виконання державним службовцем службових обов’язків за станом здоров’я. На окремому практичному занятті розглядалося поняття профілю професійної компетентності посади державної служби та його складові й механізми розробки.

Учасники навчання також взяли участь у серії зустрічей за “круглим столом” під час яких йшлося про проведення спеціальної перевірки щодо освіти, наявності у кандидата наукового ступеня, вченого звання та про стан здоров’я кандидата, достовірності відомостей, зазначених у декларації кандидата про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за минулий рік; щодо притягнення особи до кримінальної відповідальності, наявність судимості, її зняття, погашення, про застосування до кандидата адміністративних стягнень за корупційні правопорушення.

***

Використання інструментів державної політики сприяння розвитку громадянського суспільства

Сьогодні в Центрі перепідготовки та підвищення кваліфікації кадрів відбувся тематичний короткотерміновий семінар для заступників керівників структурних підрозділів облдержадміністрації, відповідальних за організацію консультацій з громадськістю, та для спеціалістів, що безпосередньо організовують консультації.

Під час навчання розповідалося про моніторинг виконання постанови Кабінету Міністрів України від 3 листопада 2010 року № 996 “Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики” з боку громадськості; висвітлювалися основні напрями реалізації в області постанови Кабінету Міністрів України від 3 листопада 2010 року № 996 “Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики” та розпорядження голови обласної державної адміністрації від 12 вересня 2012 року № 334 “Про організацію виконання завдань Стратегії державної політики розвитку інститутів громадянського суспільства в Україні та першочергові заходи щодо її реалізації”.

Час оприлюднення: 25 вересня 2013 р.

Виконавець: Казіміров Д.В.

конт. тел.: (0462) 676-052