Новини за 4 листопада 2013р.

4 листопада 2013 року

Навчання для групи бухгалтерів сільських, селищних, міських рад проходить в Чернігівському Центрі перепідготовки та підвищення кваліфікації кадрів з 4 по 8 листопада 2013 р.

4 листопада відбувся тематичний короткотерміновий семінар «Забезпечення ефективності запобігання та протидії проявам корупції на державній службі та службі в органах місцевого самоврядування». Під час заходу йшлося про соціальні передумови, поняття, сутність корупції в Україні, світовий досвід у сфері боротьби з корупцією; останні зміни у сучасному антикорупційному законодавстві України (ЗУ «Про засади запобігання і протидії корупції») та особливості відповідальності за вчинення корупційних дій.

З 5 по 8 листопада триватиме навчання за професійною програмою підвищення кваліфікації (2 сесія). Зокрема, розглядатимуться положення проекту нового закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування»; розвиток ресурсної бази органів державної влади в рамках розвитку співробітництва з європейськими інституціями, міжнародними фінансовими та донорськими організаціями; соціальне партнерство як фактор стабілізації ситуації на ринку праці, детінізація доходів та відносин у сфері зайнятості населення; світовий досвід територіального управління та реформування органів місцевого самоврядування; лідерство у державному управлінні як соціально-психологічний феномен.

Щодо змісту професійної діяльності бухгалтерів заплановано висвітлення особливостей виконання місцевих бюджетів в умовах їх казначейського обслуговування; порядку подання звітності до Головного управління Міндоходів у Чернігівській області; змін до заповнення звіту про єдиний соціальний внесок, оплати праці на основі єдиної тарифної сітки; питань контролю за дотриманням бюджетного законодавства під час використання бюджетних коштів установи.

На практичних заняттях бухгалтери вдосконалюватимуть свої знання з використання електронних таблиць Microsoft Excel, пошукових систем мережі Інтернет та ділового українського мовлення. Завершиться навчання комп’ютерним тестуванням на предмет засвоєння слухачами отриманих під час обох сесій знань.

Час оприлюднення: 4 листопада 2013 р.

Виконавець: Казіміров Д.В.

конт. тел.: (0462) 676-052