Новини за 18 листопада 2013р.

18 листопада 2013 року

Навчання для групи секретарів сільських, селищних, міських рад розпочалося в Чернігівському Центрі перепідготовки та підвищення кваліфікації кадрів. 18 листопада пройшов короткотерміновий семінар «Забезпечення ефективності запобігання та протидії проявам корупції на державній службі та службі в органах місцевого самоврядування».

Тематика навчання стосувалася соціальних передумов, поняття, сутності корупції в Україні, останніх змін в сучасному антикорупційному законодавстві України (ЗУ «Про засади запобігання і протидії корупції»). Також розглядалася система корупційних правопорушень в Україні та особливості відповідальності за вчинення корупційних дій.

З 19 по 22 листопада слухачі навчатимуться за професійною програмою підвищення кваліфікації (2 сесія). Під час тематичних зустрічей та конверсаторіумів висвітлюватимуться аспекти проекту нового закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування»; практичне застосування Закону України «Про адміністративні послуги в Україні» при наданні адміністративних послуг через Центри надання адміністративних послуг; правове регулювання діловодства, архівної справи, складання номенклатури та формування справ.

Окрім цього, розглядатимуться правові засади державної реєстрації актів цивільного стану відповідно до положень сімейного законодавства; аспекти запобігання та протидії легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом; розвитку лідерства на державній службі та службі в органах місцевого самоврядування; положення угоди про асоціацію та зону вільної торгівлі та наслідки укладення для України; зміни до законодавства щодо регулювання земельних відносин; особливості ведення погосподарського обліку в сільських і селищних радах; стан призначення державних соціальних допомог у Чернігівській області та оформлення субсидій.

По завершенню навчання слухачі пройдуть комп’ютерне тестування на предмет засвоєння отриманих під час обох сесій знань та отримають сертифікати про підвищення кваліфікації.

Час оприлюднення: 18 листопада 2013 року

Виконавець: Казіміров Д.В.

конт. тел.: (0462) 676-052

***

18 листопада Центр підвищення кваліфікації кадрів провів виїзний семінар-тренінг «Регулювання відносин між роботодавцями та найманими працівниками в межах КЗпП України. Оплата праці в органах місцевої влади» для державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування Ніжинського району.

Під час семінару, який проводила заступник начальника Департаменту соціального захисту населення обласної державної адміністрації Тимощенко Катерина Михайлівна було розглянуто ряд питань. Зокрема, мова йшла про договірне регулювання трудових відносин, трудовий договір: порядок укладення та розірвання; ведення трудових книжок, колективний договір, зміст колективного договору; додержання державних гарантій в оплаті праці, соціальні стандарти у сфері праці; умови оплати праці працівників органів виконавчої влади, оплата праці на основі єдиної тарифної сітки.

Час оприлюднення: 18 листопада 2013 року

Виконавець: Коваленко Н.В.

конт. тел.: (0462) 676-052