«Дотримання вимог бюджетного законодавства при проведенні видатків державного та місцевих бюджетів»

20 листопада 2013 року
«Дотримання вимог бюджетного законодавства при проведенні видатків державного та місцевих бюджетів»

19 – 21 листопада 2013 р. Чернігівський центр перепідготовки та підвищення кваліфікації кадрів проводить короткотерміновий семінар з питань бюджетного законодавства для працівників Управлінь Державної казначейської служби України Чернігівської області. У відкритті навчання взяли участь в.о. начальника Головного управління Державної казначейської служби України Чернігівської області Людмила Ридзель та директор Центру Володимир Бойко.

Під час тематичних зустрічей та конверсаторіумів слухачі ознайомляться з практикою формування бази даних Єдиного реєстру розпорядників та одержувачів бюджетних коштів з врахуванням змін нормативної бази; організацією роботи органів Казначейства щодо забезпечення обліку бюджетних асигнувань та змін бюджетних асигнувань, що виникають у процесі виконання державного бюджету; організацією казначейського обслуговування бюджетів за доходами, міжбюджетних трансфертів та моніторингу видатків місцевих бюджетів.

Працівники управлінь ДКСУ звернуть увагу на нормативно-правові та практичні аспекти здійснення державних закупівель розпорядниками бюджетних коштів; порядок відкриття та закриття рахунків у національній валюті в органах ДКСУ; дотримання вимог законодавства при реєстрації договорів про закупівлю товарів, робіт за бюджетні кошти; здійснення казначейськими органами контрольних функцій при проведенні капітальних видатків; порядок надання короткотермінових та середньострокових позичок місцевим бюджетам та зміни Порядку реєстрації та обліку бюджетних зобов’язань розпорядників бюджетних коштів в органах ДКСУ.

Час оприлюднення: 20 листопада 2013 р.

Виконавець: Казіміров Д.В.

конт. тел.: (0462) 676-052

***

«Лідерство та технології публічного виступу»

Виїзний семінар-тренінг з такою назвою 20 листопада Центр підвищення кваліфікації кадрів провів в Ріпкинському районі для державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування.

У відкритті та роботі семінару взяли участь заступник голови Ріпкинської районної ради Юрій Лемешко та керівник апарату районної державної адміністрації Тетяна Павленко.

Під час семінару були розглянуті окремі питання, які розкривали суть проявів лідерства взагалі та особливості цих проявів у системі державної служби зокрема. Мова йшла про лідерство як соціально-психологічний феномен, лідерські якості, способи позиціонування лідерських якостей. Окрім цього була приділена увага комунікативній компетентності лідера та майстерності публічного виступу.

Семінар проводили начальник навчально-методичного відділу Центру Наталія Коваленко та старший викладач Чернігівського національного педагогічного університету ім. Т.Г.Шевченка Олександр Норов.

Час оприлюднення: 20 листопада 2013 р.

Виконавець: Коваленко Н.В.

конт. тел.: (0462) 676-052