«Розробка та управління проектами з питань місцевого та регіонального розвитку»

21 листопада 2013 року
«Розробка та управління проектами з питань місцевого та регіонального розвитку»

Виїзний семінар-тренінг під такою назвою 21 листопада 2013 року було проведено Центром перепідготовки та підвищення кваліфікації кадрів в м. Семенівка для посадових осіб місцевого самоврядування Семенівського району.

У роботі семінару взяли участь голова районної ради Людмила Салімон., перший заступник голови районної державної адміністрації Тетяна Федюк, міський та сільські голови, депутати місцевих рад, працівники виконавчого апарату районної ради.

В рамках семінару було розкрито основні можливості залучення міжнародної технічної допомоги для розвитку територіальних громад, наведено інформацію про міжнародні та національні фонди і програми, що діють в Україні. Учасники семінару дізналися про актуальні конкурси проектів, основні вимоги до заповнення аплікаційних форм, управління ризиками проекту, оцінювання їх успішності, моніторинг реалізації проектів та критерії інноваційності проекту.

З представниками органів місцевого самоврядування Семенівського району під час семінару працювали учений секретар Центру, кандидат філософських наук Людмила Чабак та головний спеціаліст аналітичного відділу виконавчого апарату Чернігівської обласної ради Марина Фесенко.

Час оприлюднення: 21 листопада 2013 р.

Виконавець: Чабак Л.А.

конт. тел.: (0462) 676-052