ІІ НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ «РОЗУМОВСЬКІ ЗУСТРІЧІ»

22 листопада 2013 року
ІІ НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ «РОЗУМОВСЬКІ ЗУСТРІЧІ»

28 листопада 2013 року в Чернігівському центрі перепідготовки та підвищення кваліфікації проходитиме ІІ науково-практична конференція «Розумовські зустрічі».

Обговорюватимуться питання реформування місцевого самоврядування, розглядатимуться практичні аспекти запровадження нового законодавства про державну службу та змін до законодавства щодо запобігання та протидії корупції. Також планується порівняти світовий та вітчизняний досвід у сфері реформування органів влади та місцевого самоврядування, адміністративно-територіального устрою.

До участі запрошено науковців, освітян, працівників органів державної влади та місцевого самоврядування міст Брянська, Чернігова, Києва, Донецька, Сум, Луганська, Херсона, Сімферополя. Вони представляють, зокрема, загальноукраїнську мережу центрів перепідготовки та підвищення кваліфікації кадрів, Державний фонд сприяння місцевому самоврядуванню в Україні, Київський офіс Інституту Кеннана, Брянський філіал Російської академії народного господарства та державної служби при Президентові Російської федерації, Інститут законодавства Верховної Ради України, Український інститут національної пам’яті та ін.

За підсумками «Розумовських зустрічей» видаватиметься збірник доповідей та виступів.

Час проведення: 28 листопада 2013 року – 10.00 – 16.00.

Місце проведення: м. Чернігів, пр-т Миру, 43, (конференц-зал, 3 поверх).

Тел. для довідок: (0462) 676-052, (0462) 774-312, (067) 4617386

Електронна пошта: chcppk@gmail.com