Новини за 3 грудня 2013р.

3 грудня 2013 року

Центр підвищення кваліфікації кадрів провів виїзний семінар-тренінг на тему: «Організація діяльності депутата районної, селищної, сільської рад» для голів постійних комісій місцевих рад Куликівського району.

У відкритті та роботі семінару-тренінгу взяла участь Мельник Валентина Михайлівна – заступник голови Куликівської районної ради, яка акцентував увагу на значимості теми семінару як для депутатів місцевих рад, так і для посадових осіб місцевого самоврядування, які, в свою чергу, хочуть серйозно поглибити свої знання, покращити ефективність депутатської діяльності та отримати відповіді на актуальні питання. У своєму виступі Валентина Михайлівна зупинилася на питаннях порядку внесення і розгляду депутатських запитів та звернень; участі депутатів у діяльності ради й організації роботи постійних та інших комісій; взаємовідносин районної ради з територіальними громадами сіл, селищ в системі органів місцевого самоврядування. Також вона розповіла про кращі практики інновації в місцевому самоврядуванні району, зокрема про Горбівську сільську раду Куликівського району, яка стала переможцем обласного конкурсу «Краща сільська, селищна, міська рада» серед учасників ІІ категорії (сільська, селищна, міська рада з кількістю населення понад 1000 жителів) та отримала на розвиток громади 40 тисяч гривень. Учасники семінару мали змогу переглянути 20-ти хвилинну телепередачу про територіальну громаду села Горбове, яку підготували журналісти Чернігівської ОДТРК «Сівер-центр».

Підгайний Петро Михайлович – заступник директора Центру, у своєму виступі зазначив, що під час проведення такого роду навчальних семінарів учасники отримають нові знання та навички, які необхідні їм у повсякденній роботі в місцевих радах, адже часто депутати місцевих рад постійно постають перед проблемами недостатності теоретичних знань та практичного досвіду у своїй повсякденній роботі, що призводить до уповільнення процесу становлення та розвитку місцевого самоврядування, незадовільного вирішення проблем тих громад, інтереси яких вони мали б відстоювати.

Перед учасниками семінару також виступив Зінченко Сергій Васильович – керівник Чернігівської філії державного підприємства «Учбово-експертний центр НАЕР» Національного агентства з питань забезпечення ефективного використання енергетичних ресурсів. Увагу присутніх було акцентовано на питаннях правового регулювання енергозбереження та основних напрямах економії паливно-енергетичних ресурсів у промисловості, житлово-комунальному господарстві, паливно-енергетичному комплексі та бюджетній сфері; стану та перспектив впровадження нетрадиційних та відновлювальних джерел енергії і альтернативного палива, енергозберігаючих технологій на Чернігівщині.

Час оприлюднення: 4 грудня 2013 р.

Виконавець: Підгайний П.М.

конт. тел.: (0462) 676-052