«Надання допомоги особам, які постраждали від торгівлі людьми»

4 грудня 2013 року
«Надання допомоги особам, які постраждали від торгівлі людьми»

4-5 грудня 2013 р. Чернігівський центр перепідготовки та підвищення кваліфікації кадрів проводить короткотерміновий семінар з питань надання допомоги особам, які постраждали від торгівлі людьми. У заході беруть участь начальники відділів (завідуючих секторів) сім’ї, молоді та спорту районних державних адміністрацій, Чернігівської, Ніжинської, Прилуцької міських рад та директорів районних, міських (міст обласного значення) центрів соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді. На відкритті семінару до слухачів звернулися заступник директора Департаменту сім’ї, молоді та спорту Чернігівської облдержадміністрації Наталія Кожушко, заступник директора обласного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Ольга Старовойт та директор Центру Володимир Бойко.

Під час семінару слухачі дізнаються про масштаби, форми торгівлі людьми та види експлуатації; ознаки осіб, які відносяться до групи ризику потрапляння в ситуацію торгівлі людьми; поняття виявлення та ідентифікації осіб, постраждалих від торгівлі людьми, морально – етичні принципи роботи з постраждалими від торгівлі людьми; особливості надання допомоги дітям, які постраждали від торгівлі людьми, першочергові заходи та процедуру встановлення статусу особи, яка постраждала від торгівлі людьми.

Учасники навчання розглянуть міжнародні нормативно-правові документи, що регулюють реалізацію політики з питань протидії торгівлі людьми; нормативно – правову базу України у сфері протидії торгівлі людьми та звернуть увагу на суб’єктів, які здійснюють заходи у сфері протидії торгівлі людьми. Програмою семінару також заплановані тренінг та зустріч за «круглим столом», присвячені практичним аспектам роботи з особами, які постраждали від торгівлі людьми (алгоритм дій щодо надання допомоги особам, які постраждали від торгівлі людьми, першочергові заходи, процедура встановлення статусу та план реабілітації особи, яка постраждала від торгівлі людьми.

Час оприлюднення: 4 грудня 2013 р.

Виконавець: Казіміров Д.В.

конт. тел.: (0462) 676-052