Питання запровадження нового законодавства про державну службу та адаптація до норм європейського права

18 березня 2014 року
Питання запровадження нового законодавства про державну службу та адаптація до норм європейського права

Тематичний короткотерміновий семінар для начальників юридичних відділів апаратів райдержадміністрацій проходить в Чернігівському центрі перепідготовки та підвищення кваліфікації кадрів з 18 по 20 березня 2014 року. У відкритті навчання взяв участь директор Центру Володимир Бойко.

Впродовж семінару висвітлюватимуться окремі питання врегулювання трудових правовідносин, пов’язаних з проходженням державної служби; порядку правової експертизи проектів актів місцевої державної адміністрації в контексті забезпечення державної реєстрації нормативно-правових актів; правової експертизи проектів правових документів не нормативно-правового характеру та основних вимог юридичної техніки при підготовці юридичних документів.

Начальники юридичних відділів дізнаються про положення Угоди про асоціацію та посилену зону вільної торгівлі між Україною та ЄС (обґрунтування, витоки, зміст); особливості забезпечення інформаційного законодавства в органах державного управління; повноваження місцевих державних адміністрацій щодо врегулювання земельних правовідносин; порядок припинення юридичних осіб відповідно до норм цивільного та господарського законодавства; актуальні питання реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень.

Під час практичних занять слухачі поспілкуються з приводу формування позитивного іміджу, комунікативної компетентності, планування роботи і робочого часу державного службовця.

Час оприлюднення: 18 березня 2014 року

Виконавець: Казіміров Д.В.

конт. тел.: (0462) 676-052

***

У рамках підвищення кваліфікації державних службовців посадових осіб місцевого самоврядування та інших категорій слухачів Городнянського району Центр підвищення кваліфікації кадрів провів тематичний короткотерміновий семінар-тренінг на тему: «Забезпечення ефективності запобігання та протидії проявам корупції на державній службі та службі в органах місцевого самоврядування».

У відкритті семінару-тренінгу взяв участь Береба Ігор Петрович – керівник апарату Городнянської районної державної адміністрації.

Проводили семінар-тренінг завідувач кафедри Чернігівського національного технологічного університету, кандидат юридичних наук, доцент Пузирний В’ячеслав Феодосійович та викладач Центру Бугрим Олександр Миколайович.

Учасники семінару ознайомилися з поняттями корупції, корупційного правопорушення, їх ознаками та оцінкою (кваліфікацією).

Олександр Миколайович розповів присутнім про дисциплінарну, адміністративну, цивільно-правову та кримінальну відповідальність за різні правопорушення у сфері корупції.

В’ячеслав Феодосійович ознайомив слухачів семінару з соціальними передумовами, сутністю корупції в України, охарактеризував сучасне антикорупційне законодавство України, посилаючись на законодавчу базу України, зокрема на Закон України «Про засади запобігання і протидії корупції».

Час оприлюднення: 18 березня 2014 року

Виконавець: Скороход Т.М.

конт. тел.: (0462) 676-052